Rusija pademonstravo savo naują ginklą – branduolinę torpedą | kl.lt

RUSIJA PADEMONSTRAVO SAVO NAUJĄ GINKLĄ – BRANDUOLINĘ TORPEDĄ

  • 8

Rusijos kariškiai trečiadienį paskelbė vaizdo įrašą, kuriame matomas šalies naujosios branduolinės torpedos, Maskvos vadinamos „bepiločiu povandeniniu laivu“, bandomasis paleidimas.

Televizijos „Rossija 24“ reportaže matyti, kaip naująjį aparatą „Poseidon“ nešančio povandeninio laivo įgula atlieka pasiruošimus paleidimui ir kaip torpeda iššaunama.

Įraše matyti ilgesnis kaip 10 metrų ir apie vieno metro skersmens aparatas, panašus į įprastą torpedą.

Be to, Gynybos ministerijos tinklalapyje buvo paskelbtas kompiuterinės animacijos įrašas, kuriame demonstruojama, kad „Poseidon“ gali manevruoti po vandeniu, plaukti įvairiame gylyje ir smogti priešo laivams tiek atviroje jūroje, tiek karinėse bazėse.

Gynybos ministras Sergejus Šoigu trečiadienį taip pat paskelbė, kad „Poseidon“ jūriniai bandymai poligone buvo sėkmingai atlikti.

„Poseidonus“ nešančio povandeninio laivo įgula buvo apmokyta“, – pridūrė jis.

Rusijos žiniasklaidos pranešimuose sakoma, kad šiais aparatais gali būti apginkluoti šiuo metu statomi arba modernizuojami atominiai povandeniniai laivai „Belgorod“ ir „Chabarovsk“.

Rašyti komentarą
Komentarai (8)

Vladymyr

Nerodo naujausio isradimo-vatynkos be guziku uzmaunamos per galva su padidintu siuliu kiekiu - tai puikiausia uteliu veisykla ir zaliava aliejaus spaudimui.

Prajuokino-

Kas turi skrist, tas krenta. Kas turi plaukt, tas skęsta. Kas turi važiuot, tas “užgęsta”.... Tik tiek kacapai ir tesugeba. Ypač patiko žiūrėt kai “raketos” nespėjusios atsiskirt nuo laivo- SPROGSTA!!!!!!!!!!!

Anonimas

Gerai kad rusai pasiruose.O musu gales valkiotis uzsimete tinklus.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS