Šveicarijoje moterys reikalauja didesnės lyčių lygybės | kl.lt

ŠVEICARIJOJE MOTERYS REIKALAUJA DIDESNĖS LYČIŲ LYGYBĖS

  • 6

Šveicarijoje penktadienį vyksta demonstracijos, kuriose moterys reikalauja teisingesnio darbo užmokesčio, didesnės lyčių lygybės, taip pat ragina veiksmingiau kovoti su lytiniu priekabiavimu ir smurtu.

Tai pirmoji tokia protesto akcija šioje Alpių valstybėje per beveik tris dešimtmečius.

Kol kas neaišku, kaip aktyviai bus dalyvaujama šiose demonstracijose, bet organizatoriai žadėjo, kad moterys bus matomos bei girdimos ir aiškiai išsakys savo poziciją traukinių stotyse, biuruose bei kitose viešose vietose.

Organizatoriai tikisi, kad jiems pavyks sukelti „violetinę bangą“ – šią spalvą yra pasirinkęs judėjimas, kurio pagrindiniame logotipe matomas Veneros simbolio viduje sugniaužtas kumštis. 

Šią akciją pakurstė nepasitenkinimas seksizmu ir nelygybe darbe. Taip pat norima didesnio darbo užmokesčio namų darbininkams, mokytojams bei slaugytojams, o šiuos darbus dažniau dirba moterys.

Rašyti komentarą
Komentarai (6)

Anonimas

Štai kas darosi,kai toms kvaišoms nebereikia nei karvių milžt, nei daržų ravėt....

Bobius

Tai šveicarijoje moterims labai blogai. Greičiau te emigruoja į rusiją, afganistana, saudo arabija, kinija ar indija. Ten yra dvasingumo krastai.

...

Jei tos 'moterys' bent pusę to laiko kurį jos skiria 'KOVAI' skirtų Darbui, jos išties daug pasiektų, ir virkauti dėl kažkokios 'diskriminacijos' nereiktų.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS