Turkija ragina susilaikyti nuo „provokacinių veiksmų“ artėjant JAV ir Rusijos deryboms | kl.lt

TURKIJA RAGINA SUSILAIKYTI NUO „PROVOKACINIŲ VEIKSMŲ“ ARTĖJANT JAV IR RUSIJOS DERYBOMS

  • 4

Turkija šeštadienį paragino vengti bet kokių „provokacinių veiksmų“ iki kitą savaitę vyksiančių Rusijos ir JAV derybų, skirtų sumažinti įtampą dėl rusų pajėgų telkimo prie Ukrainos sienos.

NATO, kuriai priklauso ir Turkija, įspėja apie realų pavojų, kad dešimtis tūkstančių karių dislokavusi Maskva gali įsiveržti į kaimyninę šalį.

Aukšto rango amerikiečių ir rusų diplomatai pirmadienį susitiks Ženevoje aptarti Maskvos reikalavimo, kad Vašingtonas ir NATO suteiktų jai saugumo garantijų.

Vėliau, trečiadienį, Rusijos delegacija susitiks su visų 30 NATO narių atstovais. Tai bus pirmas tokio formato susitikimas nuo 2019 metų liepos.

„Tikimės, kad įtampa tarp Ukrainos ir Rusijos, tarp Rusijos ir NATO bus išspręsta taikiomis priemonėmis“, – pareiškė Turkijos gynybos ministras Hulusi Akaras (Chulusis Akaras).

„Nedidinkime įtampos, venkime provokacinių veiksmų arba veiksmų, kurie gali būti palaikyti provokaciniais“, – per spaudos konferenciją Ankaroje kalbėjo ministras.

„Būtent todėl savo pašnekovams nuolat kartojame, kad labai svarbu elgtis atsargiai“, – pridūrė jis.

Rašyti komentarą
Komentarai (4)

lai JANKIŲ aukšto rango atstovai,

avi dvejas KELNES, kurios pravers i š g ą s č i o atveju.

Nustebusiam

Tai eilinis JAV bandymas svetimom rankom padaryti revoliucija ir gauti sau bonusu. Nepavyko . JAV Galingai atsitrauke ))

JAV VALDŽIA IR TERIRISTAI PANIKOJE

JAV "strategai eilini kartą apsiš...ko. Tikėjosi Kazachstano variantu pagąsdinti Putiną...Tik...gavo priešingą rezultatą. Rusija, per dvi dienas atstatė tvarką Kazachstane tuo pačiu gavo 4 tūzus į rankas pokalbyje su Baidenu. Dabar jau ne Amerikos teroristai aiškins Rusijai - ką daryti su Ukraina, o patys sėdės ir lauks - ką pasakys Putinas. Kitaip, pradedant Lenkija. Ukraina ir Baltijos šalims bus pastatytas ultimatumas dėl JAV karių buvimo šiose valstybėse.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS