Ukraina ketina įsigyti JAV prieštankinių raketų | kl.lt

UKRAINA KETINA ĮSIGYTI JAV PRIEŠTANKINIŲ RAKETŲ

Ukraina paprašė JAV daugiau prieštankinių raketų „Javelin“, teigia Jungtinių Valstijų ambasadorius šalyje Williamas Tayloras.

W. Tayloro teigimu, Ukraina siekia įsigyti daugiau raketų „Javelin“ gynybos tikslais pagal JAV gynybos departamento ginkluotės pardavimo kitoms šalims programą.

„Jie norėtų įsigyti daugiau „Javelinų“, – Laisvosios Europos radijui sakė W. Tayloras.

W. Tayloras yra pirmasis JAV atstovas, patvirtinęs, kad Ukraina siekia įsigyti daugiau amerikietiškų prieštankinių raketų. Pernai balandį Jungtinės Valstijos jau pardavė Ukrainai 37 „Javelin“ raketų paleidimo sistemas ir 210 raketų.

Anksčiau jau skelbta apie Ukrainos ketinimus įsigyti ginkluotės iš JAV, tačiau nei amerikiečiai, nei ukrainiečiai neatskleidė apie tai, kokie tiksliai ginklai bus įsigyjami.

Nuo 2014-ųjų, kai prasidėjo karas Rytų Ukrainoje, JAV yra suteikusi Kijevui apie 1,5 mlrd. dolerių vertės karinės paramos. Jungtinių Tautų (JT) duomenimis, nuo 2014 metų karas Rytų Ukrainoje pareikalavo daugiau kaip 13 000 žmonių gyvybių.

Rašyti komentarą
Komentarai (6)

Tiesiog

Prieš tai pirktus/dovanotus "džavelinus" išveže i Lenkija nes Ukraina negali garantuoti jus saugaus sandeliavimo/saugojimo/laikimo/NEPARDAVIMO:) Geras biznis imk pirk gauk dovanu bet viska pasilaikysiu savo sandelyje:) Perkando merikonai hoholus:)

>...

Tą 1.5 liardo amerikėnai per pusdienį prištampuos. O ir prekybos karas su Kinija jiems tik į naudą

...

Chm: "Nuo 2014-ųjų, kai prasidėjo karas Rytų Ukrainoje, JAV yra suteikusi Kijevui apie 1,5 mlrd. dolerių vertės karinės paramos" - paramos??? ar - tai 'pliusas' bankrutuojančiai JAV ekonomikai?..
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS