V. Zelenskiui įteiktas sertifikatas už spaudos konferencijos trukmės pasaulio rekordą | kl.lt

V. ZELENSKIUI ĮTEIKTAS SERTIFIKATAS UŽ SPAUDOS KONFERENCIJOS TRUKMĖS PASAULIO REKORDĄ

  • 4

Ukrainos prezidentui Volodymyrui Zelenskiui įteiktas sertifikatas, kuriame sakoma, kad jis pasiekė bendravimo su žurnalistais trukmės pasaulio rekordą.

Valstybės vadovas ketvirtadienį viename iš Kijevo restoranų nuo ryto pradėjo vadinamąjį žiniasklaidos maratoną. Jame buvo akredituoti 300 žurnalistų, kurie grupėmis po 7-10 žmonių gavo galimybę po 30 minučių bendrauti su V. Zelenskiu, paeiliui sėdėdami su juo prie vieno stalo.

Vakarop Ukrainos prezidento atstovė spaudai Julija Mendel nutraukė jo bendravimą su žiniasklaida, pareikšdama, kad jau pasiektas naujas pasaulio rekordas.

„Turime gerą naujieną – pasiektas pasaulio rekordas“, - pasakė ji ir pakvietė prie stalo Ukrainos nacionalinio rekordų registro atstovą. Šis įteikė V. Zelenskiui atitinkamą sertifikatą, pažymėdamas, kad ankstesnis rekordas jau viršytas 45 minutėmis. Tiesa, jis nepatikslino, kieno konkrečiai rekordą pagerino prezidentas.

Kaip pažymi šia proga Ukrainos žiniasklaida, iki šiol ilgiausią pasaulyje spaudos konferenciją buvo surengęs Aliaksandras Lukašenka. 2017 metais Baltarusijos lyderis atsakinėjo į žurnalistų klausimus 7 valandas 20 minučių.

Bet, pavyzdžiui, buvęs Venesuelos vadovas Hugas Chavezas kartą sekmadieninėje televizijos laidoje „Alio, prezidente!“ bendravo su žmonėmis 8 valandas 6 minutes. Jis juokavo, pasakojo įvairias istorijas, dainavo, atsakinėjo į skambučius. Visa tai vyko atvirame ore tvyrant 30 laipsnių karščiui.

Kubos vadovas Fidelis Kastras 2005 metais 5 valandas be pertraukos kalbėjo konferencijoje „Lotynų Amerika XXI amžiuje: universalumas ir savitumas“.

Rusijos prezidentas Vladimiras Purinas 2013 metais surengė „tiesioginę liniją“, trukusią 4 valandas 47 minutes.

GALERIJA

  • V. Zelenskiui įteiktas sertifikatas už spaudos konferencijos trukmės pasaulio rekordą
Rašyti komentarą
Komentarai (4)

FTW

Nu nebutu artistas humoristas

Juokdarių valstybė

Durnelio šou ir tiek. Veltui praleistas laikas, Ukrainai jokios naudos. Pajacas yra pajacas. Kai taps prezidentu juoksis iš savo kvailysčių.

straipsnio autoriui

Rusijos prezidentas V.Putinas,o ne V . Purinas
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS