A. Jaceniukas: esminė Minsko susitarimų sąlyga – Ukrainos ir Rusijos sienos uždarymas | kl.lt

A. JACENIUKAS: ESMINĖ MINSKO SUSITARIMŲ SĄLYGA – UKRAINOS IR RUSIJOS SIENOS UŽDARYMAS

  • 6

Ukrainos ministras pirmininkas Arsenijus Jaceniukas pabrėžia, kad esminė Minsko susitarimų sąlyga yra sienos tarp Ukrainos ir Rusijos uždarymas, taip pat svarbu atgauti Donecko ir Luhansko kontrolę.

„Rusija turi atšaukti savo kariuomenę, sunkiąją ginkluotę, artilerija, nuginkluoti neteisėtas grupuotes“, – sakė A.Jaceniukas interviu CNN televizijai, nurodoma Ukrainos vyriausybės tinklalapyje.

„Tačiau esminis klausimas – ar sugebėsime atkurti Ukrainos ir Rusijos sienos kontrolę?... Uždaryti sieną tarp Ukrainos ir Rusijos – štai esminė sąlyga“, – pabrėžė premjeras.

A.Jaceniukas prognozuoja, kad Rusija stengsis „užtęsti šį procesą“. „Tačiau mūsų tikslas – susigrąžinti Donecko ir Luhansko kontrolę, atkurti Ukrainos valdžią visuose regionuose, taip pat ir tuose, kuriuos laikinai kontroliuoja Rusijos vadovaujami teroristai“, – pareiškė A.Jaceniukas ir pridūrė, kad vyriausybė „niekada nesikalbės su teroristais“.

„Mano vyriausybė nesutiks su  jokiomis nuolaidomis, kurios pakirstų Ukrainos suverenumą, teritorinį vientisumą ir nepriklausomybę. Tokia yra mūsų bendra pozicija su prezidentu (Petro) Porošenka“, – pabrėžė A.Jaceniukas.

Gairės: Arsenijus Jaceniukas, Petro Porošenka, karas Ukrainoje, Ukrainos siena, Rusijos siena, Doneckas, luhanskas, Minsko susitarimas
Rašyti komentarą
Komentarai (6)

Rubliniams komentatoriams

Visai nupirzote kaip ir tas jūsiškis senas pedofilas Putkinas.

a

Abu zasinai pagal amerikieciu dudele soka

nu

tam taip taip teisingai rasai o visiems kitiems debilai jus girtuokliai musu kaimuose nenaudeli
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS