Kosove televizijos žurnalistą subadė jo pranešime paminėtas vyras | kl.lt

KOSOVE TELEVIZIJOS ŽURNALISTĄ SUBADĖ JO PRANEŠIME PAMINĖTAS VYRAS

  • 0

Kosove vienas žurnalistas pirmadienį buvo sužalotas peiliu savo darbo vietoje vyro, kuris veikiausiai buvo nepatenkintas dėl to, kaip buvo pavaizduotas viename pranešime, pranešė policija.

Reporteris Milotas Hasimja (Miloras Hasimia) buvo užpultas privačios televizijos „Klan Kosova“ būstinėje Prištinoje, nurodė vienas policijos atstovas.

„Užpuolikas buvo nedelsiant suimtas“, – pridūrė atstovas Baki Kelani (Bakis Kelanis).

Tos televizijos vyriausiasis redaktorius Gazmendas Syla (Gazmendas Siula) sakė žurnalistams, kad tas reporteris sėdėjo prie savo darbo stalo, kai užpuolikas įėjo į jo kabinetą ir dūrė peiliu į kaklą.

Kaip praneša vietos žiniasklaida, užpuolikas buvo įleistas į biurą, kai pareiškė norintis pasikalbėti su M.Hasimja, aiškiai nepatenkintas dėl to žurnalisto sukurto jį vaizduojančio reportažo.

M.Hasimja buvo hospitalizuotas dėl trijų durtinių žaizdų, bet jo gyvybei pavojus negresia, nurodė ligoninė.

Kosovo premjeras Hashimas Thaci (Hašimas Tačis), šalies žurnalistų asociacija bei Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacija (ESBO) griežtai pasmerkė šį išpuolį.

„Tokie veiksmai nepriimtini ir netoleruotini, kadangi jie kelia didelį pavojų žodžio ir nuomonės laisvei ... – vienai iš didžiausių vertybių visuomenėje ir valstybėje, kurią mes kuriame“, – sakoma H.Thaci biuro pranešime.

Kosovo žurnalistams neretai iškyla pavojus. Praeitą mėnesį reporteris Visaras Duriqi (Visaras Durikis), besispecializuojantis islamo politikos temose, sulaukė daugelio grasinimų jį nužudyti, kai daugelyje savo straipsnių atkreipė apie kylantį musulmonų ekstremizmą.

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS