Šiaurės Korėjos lyderio sesuo pastebėta mūvinti vestuvinį žiedą | kl.lt

ŠIAURĖS KORĖJOS LYDERIO SESUO PASTEBĖTA MŪVINTI VESTUVINĮ ŽIEDĄ

  • 0

Šiaurės Korėjos lyderio Kim Jong Uno (Kim Čen Uno) jaunesnė sesuo buvo nufotografuota tikriausiai mūvinti vestuvinį žiedą, todėl spėliojama, kad ji ištekėjo už svarbaus savo brolio padėjėjo sūnaus, sutvirtindama savo padėtį šioje uždaroje valstybėje.

Penktadienį paskelbtose nuotraukose jaunasis lyderis ir jo sesuo matomi sausio 1-ąją lankantys naujai pastatytus Pchenjano vaikų namus ir našlaičių prieglaudą. Lyderio sesuo Kim Yo Jong (Kim Jo Čen), kuri, kaip manoma, dabar yra 27 metų, matoma nešiojanti žiedą ant kairės rankos bevardžio piršto.

Tas nuotraukas paskelbė dienraštis „Rodong Sinmun“, valdančiosios Darbininkų partijos oficialusis laikraštis.

Pietų Korėjos naujienų agentūra „Yonhap“ citavo šaltinius Kinijoje, kurie sakė, kad Kim Yo Jong ištekėjo už vicemaršalo Choe Ryong Hae (Čvė Riong Hė) sūnaus praeitų metų pabaigoje. Daugelis tą pareigūną laiko antruoju įtakingiausiu Kim Jong Uno padėjėju.

„Kiek žinau, Kim Yo Jong, Darbininkų partijos direktoriaus pavaduotoja, ištekėjo už partijos sekretoriaus Choe Ryong Hae sūnaus“, – sakė vienas šaltinis.

Antrasis „Yonhap“ šaltinis teigė, kad Kim Yo Jong naujasis vyras yra Choe Ryong Hae jaunesnis sūnus Choe Songas (Čvė Senas), kuriam esą kiek daugiau nei 30 metų. Choe Ryong Hae turi du sūnus ir dukrą.

Manoma, kad ši santuoka padėjo Choe Ryong Hae, kuris lapkritį lankėsi Maskvoje kaip Pchenjano specialusis pasiuntinys, įsitvirtinti Kim Jong Uno artimiausioje aplinkoje po savo staigaus iškilimo į partijos viršūnę per pastaruosius metus.

Pasak analitikų, Kim Yo Jong, anksčiau studijavusi Šveicarijoje kartu su broliu, įgyja vis didesnę įtaką šioje totalitarinėje valstybėje, vadovaudama propagandos padaliniui, atsakingam už Kim Jong Uno oficialių vizitų nušvietimą.

Pastaraisiais mėnesiais ji dažnai lydėdavo Kim Jong Uną per jo išvykas šalies viduje.

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS