Taivane po sprogimo vandens pramogų parke mirė jau antras sužeistasis | kl.lt

TAIVANE PO SPROGIMO VANDENS PRAMOGŲ PARKE MIRĖ JAU ANTRAS SUŽEISTASIS

  • 0

Taivane ketvirtadienį miręs jaunuolis tapo jau antrąja auka po beveik 500 žmonių sužeidusio sprogimo per „spalvų vakarėlį“ viename šalies vandens pramogų parke, o organizatoriai kaltinami pažeidę saugumo reikalavimus, purkšdami į orą spalvingų degių miltelių debesis.

19-metis studentas Liu Chih-wei (Liu Čivei) per tą nelaimingą atsitikimą nudegė beveik visą kūną, kai milžiniškas ugnies kamuolys apgaubė besilinksminančių jaunuolių minią, užsiliepsnojus įvairiomis spalvomis nudažytų krakmolo miltelių debesims per praeitą šeštadienį vykusį renginį.

„Liu mirė šį rytą. Jis buvo hospitalizuotas nudegęs daugiau negu 90 proc. odos, o jo kvėpavimo takai irgi buvo pažeisti“, – žurnalistams sakė vienas gydytojas prie ligoninės Taičungo mieste Taivano centrinėje dalyje.

„Po intensyvaus gydymo jo šeima nebenorėjo, kad jis kentėtų, ir nusprendė leisti jam užgesti“, – nurodė gydytojas.

Kita auka – 20-metė Lee Pei-yun (Li Peijun), kuri buvo nudegusi 90 proc. kūno – mirė pirmadienį.

Kaip praneša žiniasklaida, Lee Pei-yun 12-metis brolis taip pat yra hospitalizuotas, nudegęs 80 proc. odos.

Apie tūkstantis žmonių dalyvavo šeštadienio vakaro renginyje „Color Play Asia“ vandens pramogų parke „Formosa Fun Coast“ šalia sostinės Taibėjaus.

Daugiau negu 200 šventės dalyvių buvo sunkiai sužeisti ir yra gydomi 43 ligoninėse.

Baiminantis dėl daugelio smarkiai apdegusių jaunuolių gyvybių, vilties prošvaistę suteikė faktas, kad vienas 20-metis koledžo studentas atgavo sąmonę, o gydytojai tą įvykį vadina stebuklu.

Lu Yi-mingas (Lu Jimingas) nudegė 90 proc. kūno, bet dabar yra sąmoningas ir kvėpuoja be aparatų pagalbos, sakė Taičungo ligoninės gydytojai.

Plastikos chirurgas Lee Tsung-hsunas (Li Cunghsunas) sakė, kad spartus to jaunuolio gijimas yra „medicinos stebuklas“, ir sakė, kad vaikinas jau gali pamojuoti ranka ir atsakyti į klausimus, nurodė Taivano centrinė naujienų agentūra.

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS