Baltarusijos teismas paskelbė apkaltinamąjį nuosprendį per protestą žuvusiam žmogui | kl.lt

BALTARUSIJOS TEISMAS PASKELBĖ APKALTINAMĄJĮ NUOSPRENDĮ PER PROTESTĄ ŽUVUSIAM ŽMOGUI

Baltarusijos pietvakariuose esančio Bresto teismas paskelbė apkaltinamuosius nuosprendžius Henadziui Šutavui, mirtinai sužeistam į galvą per protestus rugpjūčio 11 dieną, ir jo draugui Aliaksandrui Kardziukovui, ketvirtadienį paskelbė žmogaus teisių organizacija „Viasna“. 

„Breste paskelbtas nuosprendis Aliaksandrui Kardziukovui – dešimt metų kolonijoje. H. Šutavui paskelbtas apkaltinamasis nuosprendis nepaskiriant bausmės“, – sakoma pranešime, paskelbtame centro „Telegram“ kanalu.

H. Šutavas ir A. Kardziukovas buvo kaltinami pasipriešinimu vidaus reikalų pareigūnams. Nukentėjusiaisiais byloje laikomi kariškiai Ramanas Haurylavas ir Arsenijus Halicynas. Per susirėmimą su jais buvo mirtinai sužeistas H. Šutavas.

A. Kardziukovas kaltės nepripažino. Teismo nuosprendį dar galima apskųsti.

Vidaus reikalų ministerija dėl minimo incidento paskelbtame oficialiame pareiškime teigė: „Breste grupė agresyviai nusiteikusių piliečių su armatūra rankose užpuolė policijos pareigūnus. Įspėjamieji šūviai jų nesustabdė. Norint apsaugoti darbuotojų gyvybę ir sveikatą, buvo panaudoti ginklai.“

Rašyti komentarą
Komentarai (3)

Kiek galima.....

Vėl fašistinę vėliavą demonstruoja......kitokio paveikslėlio neranda autorius....

o

nors zmogui po AA pareikstu uzuojauta nes visi ten busime tai dar velniobiurokratai apderge palaikus ir jo dvasia pasibaisetyna;;;;;;;;

Feldhausen

Ko norėti iš ruskių. Tik visiškas pydor ras Lukošenką gali šitaip draikytis

SUSIJUSIOS NAUJIENOS