Iš Everesto papėdės evakuota dešimtys turistų, įstrigusių dėl karantino | kl.lt

IŠ EVERESTO PAPĖDĖS EVAKUOTA DEŠIMTYS TURISTŲ, ĮSTRIGUSIŲ DĖL KARANTINO

Iš Everesto papėdės šeštadienį buvo evakuota dešimtys turistų, kurie buvo kelias dienas įstrigę vieninteliame aerodrome, veikiančiame prie pasaulio aukščiausio kalno.

Lukloje įsikūrusio Tenzingo ir Hillary (Hilario) oro uosto pareigūnas Dhurba Shrestha (Durba Šresta) nurodė, kad 174 užsienio turistai ir keturi Nepalo piliečiai buvo išskraidinti 12 nedidelių lėktuvų ir dviem sraigtasparniais.

2 800 m aukštyje esančios Luklos oro uostas yra vienintelis toks objektas Everesto kalno regione.

Nepalui praėjusią savaitę įvedus visuotinį karantiną, užsienio ambasados ir vietos kelionių agentūros ragino vyriausybę leisti surengti šiuos gelbėjimo skrydžius į Everesto regioną.

Nepaliečių valdžia įšaldė visus skrydžius ir susisiekimą antžeminiu transportu, taip pat uždarė institucijas ir įmones, siekdama sustabdyti užkrato plitimą. Šalyje buvo patvirtinti keturi užsikrėtimo koronavirusu atvejai, o vienas ligonis pasveiko.

Rašyti komentarą
Komentarai (1)

Geofizikas proistorikas inž. ROMUALDAS ZUBINAS

SUPRANTAMA! Šiukšles po savimi pašalinti būtina! Tačiau SAUGUMAS YRA PIRMOJE VIETOJE! ŠALTINIAI LIUDIJA, kad HIMALAJUOSE ATEINA ATŠILIMO LAIKMETIS! Tai pranašauja ir ŠANCHAJUS bei IRKUTSKAS, kurie jau nukentėjo nuo potvynių! Tačiau tai buvo tiktai SIGNALAS ŽMONIJAI - KAS JOS LAUKIA! O Žmonija privalo pažinti ir "FAETONTĄ", ir BIBLINĮ "KAINĄ su ABELIU, kurie simbolizuoja GAISRŲ periodą nuo artimiausio laikmečio! KAINAS ir ABELIS - simbolizuoja NUOŠLIAUŽAS nuo KALNŲ!! Visa tai SUSIETA SU ŠIAURINIUOSE KALNŲ ŠLAITUOSE KLIMATO ŠILTĖJIMU!!!!! Nuo 2500-jų metų ŠIAURINIAME ŽEMĖS PUSRUTULYJE BUS TIKTAI VIENAS MERŲ LAIKAS - VASARA!!! LAIKAS MOKSLININKAMS PAŽINTI TREČIĄJĮ ŽEMĖS AŠIES FIZINĮ JUDĖJIMĄ!!!

SUSIJUSIOS NAUJIENOS