JAV prekybos tinklas dėl neramumų Filadelfijoje iš lentynų išima ginklus | kl.lt

JAV PREKYBOS TINKLAS DĖL NERAMUMŲ FILADELFIJOJE IŠ LENTYNŲ IŠIMA GINKLUS

JAV prekybos tinklas „Walmart“ ketina išimti ginklus ir amuniciją iš parduotuvių lentynų dėl Filadelfijoje šią savaitę kilusių neramumų.

Mažmeninės prekybos milžinė ir toliau pardavinės šias prekes pirkėjams, kurie jų paprašys, tačiau iš matomų lentynų ginklai bus išimti. Šiuo metu ginklai ir amunicija yra parduodami maždaug pusėje „Walmart“ parduotuvių JAV, daugiausia vietovėse, kur medžioklė yra itin populiari, teigė bendrovės atstovė.

„Matėme pavienius pilietinių neramumų atvejus ir, kaip darėme anksčiau, išėmėme iš lentynų ginklus ir amuniciją, kad užtikrintume mūsų darbuotojų ir klientų saugumą. Šias prekes pirkėjai ir toliau galės įsigyti“, – sakė atstovė.

Trečiadienį Filadelfijoje įvesta komendanto valanda, nes dvi naktis iš eilės gatvėse vyko protestai dėl to, kad policijos pareigūnai nušovė Walterį Wallace'ą, tapusį dar vienu juodaodžiu, kuris žuvo nuo policijos pareigūnų rankos.

Anksčiau šiemet George'o Floydo, Beonnos Taylor ir kitų juodaodžių nužudymai sukėlė masinius protestus visoje šalyje.

Šią savaitę tūkstančiai žmonių išėjo į Filadelfijos gatves, o kai kur prasidėjo riaušės ir plėšimai.

W. Wallace'ą, kuris incidento metu turėjo peilį, policijos pareigūnai nušovė pirmadienį. W. Wallace'o artimieji teigė, kad jis turėjo psichinės sveikatos problemų.

Filadelfijos meras Jimas Kenney'is neskelbė komendanto valandos naktį į penktadienį, tačiau paragino miesto gyventojus likti namuose ir vengti nebūtinų kelionių.

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS