Kinija pavadino Jungtines Valstijas melo imperija | kl.lt

KINIJA PAVADINO JUNGTINES VALSTIJAS MELO IMPERIJA

  • 11

JAV valstybės departamentui šią savaitę paskelbtoje ataskaitoje įspėjus, kad Pekinas išleidžia milijardus JAV dolerių (eurų) dezinformacijai visame pasaulyje skleisti, Kinija šeštadienį pavadino Jungtines Valstijas melo imperija.

Valstybės departamento Pasaulinės veiklos centro parengtame dokumente buvo nurodyta, kad Pekinas kasmet išleidžia milijardus dolerių (eurų) manipuliavimui užsienio informacija pasitelkdamas propagandą, dezinformaciją ir cenzūrą, tačiau stengiasi skleisti teigiamas naujienas apie Kiniją ir jos valdančiąją Komunistų partiją.

Centro aukšto rango pareigūnas įspėjo, kad „jei neleisime sustabdyti šio manipuliavimo informacija, demokratinės vertybės bus lėtai ir nuosekliai naikinamos“.

Pekinas į tai atsakė pareiškęs, kad pati ataskaita yra „dezinformacija, nes joje iškraipomi faktai ir tiesa“.

„Būtent Jungtinės Valstijos sugalvojo pasaulinę informacinę erdvę naudoti kaip ginklą“, – pareiškime, kurį paskelbė oficialioji naujienų agentūra „Xinhua“, pabrėžė Kinijos užsienio reikalų ministerijos atstovas spaudai.

„Faktai ne kartą įrodė, kad JAV yra melo imperija.“

„Vis daugiau žmonių pasaulyje jau pamatė bjaurų JAV mėginimą įtvirtinti savo viršenybę įaudžiant melą į „naujus imperatoriaus drabužius“ ir šmeižiant kitus“, – pridūrė ministerijos atstovas.

Rašyti komentarą
Komentarai (11)

Anonimas

...niekadeju gaujos-partijos -kai tik isirioglina i ""olimpa!!" [betkurioje valstybeje] tie nieksai nebeprisimena is kur jie atejo ir KA turetu DIRBTI...Tampa blogio -zombiais-galvazudziais [[[jei tikrai yra Vieshpatis?! kodel nesunaikina zombius??] o JAV demokratiskiausi istatymai ,nes TEN-ne vienataute valstybe,,ten gyvena ir dirba visu ZEMES tautu zmones -atstovaudami JAV Ten gyvena ir bendradarbiauja visos ZEMES tautieciai.,,,,ir [[[kinieciai taippat!!]]

Anonimas

vatinukai ,[nepatenkantys i JAValstijas ]loja sumastydami visokiu nesamoniu,,1979m. i Afganistana isiverze rusai ir "dirbo "savo terora iki 1989metu.bet "parklupdyti" musulmonus rusiukams nepasiseke ;...ruseliai cinkograbuose tukstanciais keliavo rusijon. ...del ko??? )))))00000

ogi

pasake tikra tiesa kuria uzvalde sionsatanystai prisikviete velniu ant visu galvu kurie visus laiko grobiu tuo paciu ir siuos parazitus kuriuos /isglobojo/ monarhai ir visus juos istremti is zemes amziams pppz=0
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS