Kinijoje užregistruoti 48 nauji užsikrėtimo koronavirusu atvejai, visi – įvežtiniai | kl.lt

KINIJOJE UŽREGISTRUOTI 48 NAUJI UŽSIKRĖTIMO KORONAVIRUSU ATVEJAI, VISI – ĮVEŽTINIAI

Kinijoje antradienį patvirtinti 48 nauji užsikrėtimo koronavirusu atvejai ir penkios mirtys, pranešė Nacionalinė sveikatos komisija.

Visi nauji užsikrėtimai – vadinamieji įvežtiniai atvejai. Koronavirusas antradienį patvirtintas tik tiems žmonėms, kurie neseniai buvo išvykę iš šalies.

Kinijoje jau keletą savaičių fiksuojami tik įvežtiniai užsikrėtimo COVID-19 atvejai. Tai specialistams leidžia teigti, kad vietinis viruso plitimas Kinijoje yra suvaldytas.

Nuo praėjusių metų gruodžio koronavirusas Kinijoje pasiglemžė 3 305 gyvybes. Pasak sveikatos komisijos, užsikrėtę buvo 81 518 žmonių. Kol kas pasveikusiais laikoma daugiau nei 76 000 asmenų.

Rašyti komentarą
Komentarai (3)

tulpes@lrpk.lt

Angelas ciurka

opa

Atsilygina tuom paciu kuom Kinija uzkrete visa pasauli. Vis tiek nepasimoko- vel pradejo esti viska kas sliauzioja, skraido ir t.t. Nors man teorija, kad uzsikresta nuo skujuociu ar siksnosparniu labai neitikinama... Kitose salyse irgi valgo viska kaip Tailande, Vietname, Korejoje ir t.t. Bet kodel sios veisles virusai gimsta tik Kinijoje? Kas ten ne taip?... na bent jau ebola is Afrikos nepeplito... ten mirstamumas virs 50%...

ALGIS

LIETUVA SU KINIJA ŽAENGIA VIENODU TEMPU KORONOVIRUSO UŽKRATE , O GYVENTOJŲ SKAIČIUS SKIRIASI 500 KARTŲ .

SUSIJUSIOS NAUJIENOS