Koronavirusas Italijoje jau pražudė daugiau žmonių nei Kinijoje | kl.lt

KORONAVIRUSAS ITALIJOJE JAU PRAŽUDĖ DAUGIAU ŽMONIŲ NEI KINIJOJE

Koronavirusas Italijoje jau pražudė daugiau žmonių nei Kinijoje. Italija tapo šalimi, kurioje fiksuota daugiausiai pasaulyje oficialių mirties atvejų.

Iki šiol virusas nusinešė 3 405 žmonių gyvybes, ketvirtadienį Romoje pranešė Civilinė apsauga.

Tačiau kiek oficiali statistika Kinijoje atspindi tikrąją padėtį ir kokie čia yra tikrieji skaičiai, nežinoma. Kinija keliskart keitė infekcijų skaičiavimo metodika. Manoma, kad tikrieji skaičiai didesni ir Italijoje.

Kinija vis dar kasdien praneša apie naujus mirties atvejus. Oficialiais ketvirtadienio duomenimis, mirusiųjų padaugėjo dar aštuoniais iki 3 245. Iš viso žemyninėje Kinijoje užregistruoti 80 928 infekuotieji, daugiau kaip 66 000 jų pasveiko.

Italijoje infekuotųjų skaičius jau siekia per 41 000. Diena anksčiau jų buvo 35 700. Mirusiųjų skaičius Italijoje per parą išaugo 427.

Mirusiųjų skaičius Italijoje, lyginant su infekuotųjų, yra neįprastai didelis. Tai gali lemti kelios priežastys. Čia gyvenimo trukmė yra viena ilgiausių pasaulyje. Be to, seneliai su vaikais ir anūkais neretai gyvena vienuose namuose. Dėl to užsikrėtimo pavojus yra didesnis.

Rašyti komentarą
Komentarai (4)

...

O kaip vadint tokius, kurie VARDAN savo pramogų ir anuomet ant mūsų skersą dėjo, ir dabar mus šokdinti NORI.

x

jei tavo semos nariai atsiduria nelaiku ir ne vietoj tai nereiskia jad jie vadalos , jei negali gristi ar usikrete , manau pats esi tuo kuom kitus laikai , cia tas pats kai " po manes nors ir tvanas

mm

Įsivaizduokit,jei Italija būtų Kinijos dydžio?? Tikriausiai jau būtų milijonas italų negyvų.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS