Maskvoje vėl daugėja užsikrėtimų COVID-19 | kl.lt

MASKVOJE VĖL DAUGĖJA UŽSIKRĖTIMŲ COVID-19

Maskvos meras penktadienį perspėjo apie pavojų  dėl vėl augančio koronaviruso atvejų skaičiaus, sakydamas, kad COVID-19 gydyti tampa vis sunkiau.

Miesto valdžia paskelbė, kad užsikrėtimo atvejų skaičius šiuo metu didžiausias nuo sausio mėnesio.

„Mes tikėjomės, kad pavasario pandemijos pikas kris balandžio–gegužės mėnesiais, kaip ir praėjusiais metais, – sakė meras Sergejus Sobianinas per televiziją. – Bet dabar matome, kad viskas nusikėlė į birželį–liepą“.

„Nemažai maskviečių yra reanimacijoje, prijungti prie kvėpavimo aparatų, – sakė jis. – Pavojus yra tikras".

Sveikatos priežiūros institucijos penktadienį pranešė apie 5853 naujus koronaviruso atvejus Maskvoje – tai didžiausias skaičius nuo sausio vidurio.

Rusija yra tarp šalių, labiausiai nukentėjusių nuo COVID-19.

Rusijos sveikatos apsaugos pareigūnai užregistravo daugiau nei penkis milijonus koronaviruso atvejų ir daugiau nei 125 000 mirčių, tačiau kai kurie ekspertai teigia, kad oficialūs skaičiai smarkiai sumažinti.

Šalis panaikino beveik visus su virusais susijusius apribojimus, o daugelis rusų atsisako dėvėti kaukes viešajame transporte ir kitose viešose vietose.

Rusija 2020 metų rugpjūtį užregistravo pirmąją pasaulyje koronaviruso vakciną „Sputnik V“, tačiau valdžiai sunkiai sekasi vykdyti vakcinaciją.

 

Rašyti komentarą
Komentarai (3)

Kasė duobe kitiems, o patys įkrito. Skanaukit vatnikai

Jo

Žiūrim, vatnike, žiūrim. Yra gi kasdien po straipsnį apie naujus atvejus LT.

.ziuzia

O gal i save ziurekim

SUSIJUSIOS NAUJIENOS