O. Arestovičius apie V. Putino sveikatą: tai – užuomina įtakingiems jo aplinkos žmonėms | kl.lt

O. ARESTOVIČIUS APIE V. PUTINO SVEIKATĄ: TAI – UŽUOMINA ĮTAKINGIEMS JO APLINKOS ŽMONĖMS

  • 0

Ukrainos prezidento patarėjas Oleksejus Arestovičius žinią apie Vladimiro Putino ligas laiko informacine kampanija, skelbia „Daily Banner“.

Tai, kad informacinė kampanija, apie Rusijos prezidento ligas ir net mirtį nukreipta į įtakingą diktatoriaus aplinką,  antradienį, gegužės 31-ąją, jis pareiškė interviu su Marku Feiginu.

Tokios žinios esą skatina V. Putinui artimus žmones „pamąstyti apie jo pašalinimo perspektyvą“.

Pasak O. Arestovičiaus, V. Putinas – ne amžinas. „Ką darysite, kai viskas baigsis. Tai asmeninės kaltės klausimas. Ką darėte valdant V. Putinui, kai jis tvirtino visus šiuos protu nesuvokiamus sprendimus – prisidėjote ar priešinotės?“ – retoriškai klausė Volodymyro Zelenskio patarėjas.

Jo nuomone, informacine kampanija siekiama, kad kiekvienas V. Putino aplinkos žmogus susimąstytų apie savo asmenines perspektyvas po to, kai V. Putinas kaip politinė figūra bus užmiršta.

„Tai – geras variantas, nes jis tikrai turi sveikatos problemų. Visa tai matoma plika akimi. Šių problemų mastas yra neaiškus, tačiau bet kuriuo atveju jis nejaunėja. Tai – žinia visuomenei, kad turi galvoti...“ – pridūrė O. Arestovičius.

Gairės: karas Ukrainoje, Vladimiras Putinas, sveikata, ligos
Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS