Paleistas už užstatą indas turės nemokamai skalbti kaimo moterų drabužius | kl.lt

PALEISTAS UŽ UŽSTATĄ INDAS TURĖS NEMOKAMAI SKALBTI KAIMO MOTERŲ DRABUŽIUS

Bandymu išprievartauti kaltinamas indas buvo paleistas už užstatą su sąlyga, kad šešis mėnesius skalbs ir lygins visų savo kaimo moterų drabužius.

20 metų Lalanas Kumaras turės nusipirkti skalbimo miltelių ir kitų reikmenų, kad galėtų šešis mėnesius nemokamai skalbti maždaug 2 tūkst. moterų drabužius Madžhoro kaime Biharo valstijoje, sakoma teismo nutartyje.

L. Kumaras, kuris pragyvenimui užsidirba skalbdamas drabužius, buvo suimtas balandžio mėnesį dėl kaltinimų pasikėsinimu išžaginti, agentūrai AFP sakė Biharo Madhubanio rajono policijos pareigūnas Santoshas Kumaras Singhas.

Teismo posėdžio data dar nepaskirta.

„Visos kaimo moterys džiaugiasi teismo sprendimu“, – AFP sakė kaimo tarybos vadovė Nasima Khatoon.

„Tai istorinis įvykis. Jis padidins pagarbą moterims ir padės apsaugoti jų orumą“, – pridūrė N. Khatoon, viena iš gerbiamų kaimo žmonių, turėsianti stebėti L. Kumarą.

Kaimo moterys teigė, kad teismo nutartis padarė teigiamą poveikį, nes nusikaltimai prieš moteris tapo jų bendruomenės diskusijų tema.

Po 2012 metais Delyje įvykdyto grupinio išžaginimo buvo peržiūrėti atitinkami Indijos įstatymai, tačiau nusikaltimų skaičius tebėra didelis: 2020 metais pranešta apie daugiau nei 28 tūkst. išžaginimų.

Policija jau seniai kritikuojama, kad nepakankamai stengiasi užkirsti kelią smurtiniams nusikaltimams ir neperduoda seksualinės prievartos bylų į teismą.

Rašyti komentarą
Komentarai (1)

manau laikas raskeviciaus LGBT-istu

ir armonaites lezbieciu desanta siust y Indija -kad ismokytu ononizuotis, vienas kita per sikna tratint , ciulpt, ir zenytis ....prades vienas kita tratint sumazes moteru isprievartavimu

SUSIJUSIOS NAUJIENOS