Prancūzijos Alpėse per išpuolį peiliu sužeisti keturi vaikai | kl.lt

PRANCŪZIJOS ALPĖSE PER IŠPUOLĮ PEILIU SUŽEISTI KETURI VAIKAI

Remiantis atnaujinta informacija, ketvirtadienį Prancūzijos Alpėse esančiame ežero parke vyras peiliu subadė keturis mažamečius vaikus ir kelis kartus smogė bei užpuolė kūdikio vežimėlyje sėdintį vaiką.

Valdžios institucijos pranešė, kad vaikai nuo 22 mėnesių iki 3 metų patyrė gyvybei pavojingus sužalojimus, taip pat buvo sužeisti du suaugusieji.

Dėl šio išpuolio Alpėse esančiame Ansi miestelyje prie ežero sulaikytas įtariamasis, kurį policija įvardijo kaip 31 metų Sirijos pilietį. Prancūzijos ministrė pirmininkė Elisabeth Borne ((Elizabet Born) pareiškė, kad jis Švedijoje turi pabėgėlio statusą.

Tyrimui vadovaujantis prokuroras teigė, kad vyro motyvai nežinomi, tačiau manoma, kad išpuolis nėra susijęs su terorizmu.

Šis išpuolis sukrėtė visą Prancūziją.

Prokurorė Line Bonnet-Mathis (Lin Bonė-Matis) sakė, kad visi keturi vaikai patyrė gyvybei pavojingus sužalojimus peiliu. Ji teigė, kad jauniausiai aukai yra 22 mėnesiai, dviem – 2 metai, o vyriausiai – 3 metai. Pasak L. Bonnet-Mathis, du iš jų yra turistai.

Prokurorė ir ir Jungtinės Karalystės valdžios institucijos pranešė, kad viena iš jaunųjų aukų yra britė. Dėl kito vaiko, kuris nėra iš Prancūzijos, pilietybės kilo neaiškumų. Anot L. Bonnet-Mathis, vaikas yra iš Nyderlandų, tačiau Vokietijos valdžios institucijos tvirtina, kad šis vaikas yra vokietis.

Pasak prokurorės, dar du suaugusieji buvo sužeisti peiliu, o į vieną iš jų taip pat pataikė policijos šūvis.

Socialiniuose tinkluose patalpintas vaizdo įrašas, kuriame užfiksuotas išpuolis vaikų žaidimų parke ir jo apylinkėse. Filmuotoje medžiagoje matyti, kaip vyras su tamsiais akiniais ir mėlynu šaliku, dengiančiu galvą, mosuoja peiliu, o žmonės šaukiasi pagalbos.

Mojuodamas peiliu vyras šūkavo „Jėzaus Kristaus vardu“, o netoliese buvę žmonės šaukė: „Policija! Policija!“

Jis smogė į vyro kuprines nešiojantį vyrą, kai šis bandė prie jo prisiartinti.

Uždarame žaidimų parke supanikavusi moteris, artėjant užpuolikui, karštligiškai stūmė vežimėlį ir šaukė: „Padėkite! Padėkite!“

Ji bandė pasipriešinti užpuolikui, tačiau nesugebėjo sutrukdyti jam pasilenkti prie vaikiško vežimėlio ir kelis kartus peiliu durti į ten buvusį vaiką.

Prancūzijos prezidentas prezidentas Emmanuelis Macronas (Emaniuelis Makronas) ketvirtadienį pasmerkė šį išpuolį. Jis nurodė, kad vaikai ir vienas suaugęs asmuo šiuo metu kovoja dėl savo gyvybės.

„Tauta sukrėsta. Galvojame apie aukas, jų šeimas ir gelbėjimo tarnybas“, – socialiniame tinkle „Twitter“ parašė jis.

Rašyti komentarą
Komentarai (5)

Įdomu,kiek dar prireiks

vaikų ir nekaltų žmonių gyvybių,kad europiečiai paimtų už gerklės Europos sunaikinimo organizatorius?

korane

raso: kad atemes gyvybe kitatikiam muslimas igauna amzina Gyvenima .

o

viskuo kaltos bobos zydclint lygio ir pan. parazidu z=0
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS