Rugsėjo 11-oji: „Al Qaeda“ lyderis ragina rengti naujus išpuolius | kl.lt

RUGSĖJO 11-OJI: „AL QAEDA“ LYDERIS RAGINA RENGTI NAUJUS IŠPUOLIUS

Praėjus 18 metų po Rugsėjo 11-osios išpuolių, „Al Qaeda“ lyderis Aimanas al Sawahiris paragino savo šalininkus visame pasaulyje rengti atakas prieš JAV, Izraelį ir jų sąjungininkus.

Vaizdo įraše jis reikalavo „keršto“ už jų „nusikaltimus“ prieš palestiniečius. Amerika supranta tik smurto kalbą, pabrėžė teroristų tinklo vadeiva. Įraše A. al Sawahiris Rugsėjo 11-osios išpuolius pavadino „palaimintais“.

Egiptietis A. al Sawahiris yra Osamos bin Ladeno, kurį JAV daliniai 2011 metais nukovė Pakistane, įpėdinis. Jis, kaip ir jo pirmtakas, gyvena pogrindyje.

JAV trečiadienį mini 2001 metų rugsėjo 11-osios išpuolių metines, kurie pražudė beveik 3 000 žmonių. Islamistai tada tris lėktuvus nukreipė į Pasaulio prekybos centro bokštus dvynius Niujorke bei Pentagoną Vašingtone. Ketvirtas orlaivis sudužo Pensilvanijoje, kai lėktuve buvę žmonės susigrūmė su pagrobėjais. Atakų iniciatorius buvo O. bin Ladenas.

Rašyti komentarą
Komentarai (3)

nereikia Amerikai

kištis į kitos šalies vidaus reikalus. Todėl ir atkeršijo...

Anonimas

Bet nesakykit, šaunuolis buvo tas BenLadenas. Tiek įvarė baimės Amerikai, iki šiol dar savo šešėlio bijo....o kiek milijardų teko išleisti... Papurtė JAV teroristus kaip reikiant.

Budelis

Kada tuos visus teroristus pakabins aukstyn papais?

SUSIJUSIOS NAUJIENOS