Rusijoje vėl užfiksuota rekordiškai daug naujų COVID-19 atvejų – daugiau kaip 34,3 tūkst. | kl.lt

RUSIJOJE VĖL UŽFIKSUOTA REKORDIŠKAI DAUG NAUJŲ COVID-19 ATVEJŲ – DAUGIAU KAIP 34,3 TŪKST.

  • 1

Rusijoje per praėjusią parą nustatyti 34 303 nauji koronavirusinės infekcijos COVID-19 atvejai ir mirė 997 anksčiau užsikrėtę žmonės, rodo sekmadienį paskelbti kovą su epidemija koordinuojančio operatyvinio štabo duomenys.

Naujų atvejų paros skaičius yra didžiausias šalyje nuo pandemijos pradžios.

Ankstesnę dieną buvo skelbti nauji koronaviruso pandemijos šalyje antirekordai – per parą buvo nustatyti 33 208 nauji COVID-19 atvejai ir mirė 1 002 pacientai.

Per pastarąją parą nustatytų COVID-19 atvejų skaičius yra 1 095 didesnis negu parą anksčiau.

Sergamumas koronavirusu Rusijoje ėmė augti rugsėjo antroje pusėje, o spalį augimas dar labiau intensyvėjo. Nustatomų COVID-19 atvejų daugėja beveik visuose šalies regionuose.

Praėjusią savaitę vicepremjerė Tatjana Golikova sakė, kad miršta daug COVID-19 pacientų, kurie nebuvo pasiskiepiję nuo koronavirusinės infekcijos.

Vien Maskvoje per pastarąją parą buvo patvirtinta 6 740 naujų atvejų, o Sankt Peterburge – 3 323. Be to, sostinėje mirė 70 anksčiau užsikrėtusių žmonių, o Sankt Peterburge – 65 žmonės.

Nuo pandemijos pradžios Rusijoje užregistruoti iš viso 7 992 687 COVID-19 atvejai, 223 312 užsikrėtusių žmonių mirė. Persirgę koronavirusine infekcija pasveiko 7 000 624 pacientai, iš jų 18 717 – per praėjusią parą.

Rašyti komentarą
Komentarai (1)

ko

noret juk putiovas su bidonu sukirto rankom nes s uprato kad su pilkiukais nepajuokausi ir dali populiacijos atiduoda jiems uz technologijas pagal sutarty sio setono reikalavimams tenkint prie to ir kinai matomai dalyvauja tik atskirai nuo jav ir rusu o JK monarhe su hariu blokuoja australija ir pagal samokslo teorija tai reptyloidu sutartis su ateiviais kurie bazuojasi antarktydoji stai selko haris ten lankesi tai dauk ka pasako taip monarchai nori ir toliau valdyt ir mulkint tautas skaldymo principu ka ir daro pilkieji iremine savo klonus i valdziagyviu postus su savo jegos strukturom ======

SUSIJUSIOS NAUJIENOS