„Ryanair“ lėktuve mirė keleivis | kl.lt

„RYANAIR“ LĖKTUVE MIRĖ KELEIVIS

  • 2

Pigių skrydžių bendrovė „Ryanair“ patvirtino faktą, kad liepos viduryje viename jų vykdomų skrydžių mirė keleivis. Kaip rašo „The Sun“, 84-erių keleivį 10 kilometrų aukštyje galimai ištiko infarktas.

Tuo pačiu skrydžiu keliavo ir medicinos seselė Emma Gaskell, kuri, patikrinusi keleivio būklę, nebeužčiuopė jo pulso. Apie 25 minutes senoliui buvo atliekamas širdies masažas, jam buvo uždėta deguonies kaukė.

Lėktuvo kapitonas avariniu būdu skubiai leidosi Prancūzijoje, Nantes mieste, tačiau ten jau laukę medikai tik patvirtino keleivio mirtį.

Kaip skelbia britų žiniasklaida, garbaus amžiaus vyras keliavo kartu su sūnumi ir anūku. Likę reiso keleiviai dėl kilusios panikos išgyveno šoką.

Praėjusį penktadienį, liepos 16-ąją, „Ryanair“ reisu iš Mančesterio į Malagą skrido daugybė poilsiautojų. Informuojama, kad garbaus amžiaus keleivis apytikriai apie valandą sunkiai reagavo į aplinką, jam pirmąją pagalbą suteikė lėktuvo įgulos nariai, vėliau kreipėsi į likusius skrydžio keleivius tikėdamiesi, kad jų tarpe atsiras medicininį išsilavinimą turintis asmuo.

Pirminis šaltinis: https://www.anglija.today/nusikaltimai-ir-nelaimes/ryanair-lektuve-mire-keleivis

Rašyti komentarą
Komentarai (2)

Anonimas

Kalti rusai ir asmeniškai Putinas.

Rici

TARAKONAS KERSIJA

SUSIJUSIOS NAUJIENOS