21-erių jaunuolis buvo sulaikytas ankstų antradienio rytą.
Londono metropoliteno policija pranešė, kad vyras buvo sulaikytas „įtariant padegimu, siekiant sukelti pavojų žmogaus gyvybei“.
Per ankstų pirmadienį kilusį gaisrą, kuris apgadino namo šiaurinėje Londono dalyje duris, niekas nenukentėjo.
K. Starmeris šiuo metu ten negyvena. Nuo liepos, kai pradėjo eiti pareigas, jis su šeima gyvena oficialioje ministro pirmininko rezidencijoje Dauningo gatvėje.
Pirmadienį 1 val. 35 min. vietos (3 val. 35 min. Lietuvos) laiku buvo iškviestos gelbėjimo tarnybos.
„Į įvykio vietą atvyko pareigūnai. Buvo apgadintas įėjimas į objektą, niekas nenukentėjo“, – sakoma policijos pareiškime.
Pasak britų transliuotojo BBC, premjeras vis dar yra šio namo savininkas ir jį nuomoja.
Policija šį incidentą susiejo su kitu gaisru, kilusiu sekmadienį kitame Šiaurės Londono pastate, pertvarkytame į butus, kurį britų žiniasklaida taip pat sieja su K. Starmeriu.
Londono ugniagesių brigados duomenimis, vienam žmogui kvėpavimo aparatus dėvintys gelbėtojai padėjo išeiti į saugią vietą.
Policija taip pat tiria gegužės 8-ąją kilusį gaisrą automobilyje.
Dėl aukšto K. Starmerio rango tyrimui vadovauja Kovos su terorizmu vadavietė.
„Šiuo metu visi trys gaisrai laikomi įtartinais, o tyrimas tebevyksta“, – nurodė policija.
„Ministras pirmininkas dėkoja pagalbos tarnyboms už jų darbą, o dėl šio įvykio atliekamas tyrimas. Todėl daugiau komentuoti negaliu“, – pirmadienį teigė K. Starmerio atstovas.
Naujausi komentarai