Turkijos aviacijos smūgiai IS bastionui pražudė 47 civilius Pereiti į pagrindinį turinį

Turkijos aviacijos smūgiai IS bastionui pražudė 47 civilius

2016-12-22 23:20
BNS inf.

Turkijos karo aviacijos smūgiai į džihadistų grupuotė „Islamo valstybė“ (IS) bastioną Sirijos šiaurėje ketvirtadienį pražudė mažiausiai 47 civilius, tarp kurių buvo ir 14 vaikų bei devynios moterys,pranešė stebėsenos grupė „Syrian Observatory for Human Rights“ (SOHR).

Turkijos aviacijos smūgiai IS bastionui pražudė 47 civilius
Turkijos aviacijos smūgiai IS bastionui pražudė 47 civilius / Scanpix nuotr.

Pasak jos, buvo smogta į Babo miestą, kurį Turkijos pajėgos stengiasi užimti jau kelias savaites per keturis įsiveržimo į Sirijos teritoriją mėnesius.

Trečiadienį per IS kovotojų atakas Sirijoje prie strategiškai svarbaus Babo miesto žuvo 14 Turkijos karių ir dar 33 buvo sužeisti, pranešė kariškiai.

Nuo operacijos „Eufrato skydas“ pradžios turkų pajėgų remiami sukilėliai, nesulaukdami didesnio pasipriešinimo, atkovojo iš „Islamo valstybės“ Džarabulusą, Rajų ir Daniką. Tačiau kovoje dėl Babo miesto turkų kariuomenė susidūrė su įnirtingu džihadistų pasipriešinimu.

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Komentarų nėra