V. Zelenskis: kalbos apie branduolinio ginklo dislokavimą Baltarusijoje yra bauginimas | kl.lt

V. ZELENSKIS: KALBOS APIE BRANDUOLINIO GINKLO DISLOKAVIMĄ BALTARUSIJOJE YRA BAUGINIMAS

Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis, komentuodamas pranešimus apie Rusijos branduolinio ginklo dislokavimo Baltarusijoje galimybę, sakė manantis, kad tai yra informacinė ataka siekiant įbauginti.

„Man atrodo, kad kažkokių bauginimų dėl branduolinių ginklų migracijos iš Rusijos Federacijos į įvairius pasaulio kampelius mes daug kartų girdėjome – ir apie branduolinio ginklo dislokavimą laikinai okupuotoje Krymo teritorijoje. Dabar girdime informaciją... dėl Baltarusijos. Mano nuomone, tokiais dalykais negalima žaisti“, – sakė V. Zelenskis trumpoje spaudos konferencijoje po pirmadienį valstybinėje rezidencijoje netoli Hutos Ivano Frankivsko srityje įvykusio susitikimo su Lenkijos ir Lietuvos prezidentais.

Pasak V. Zelenskio, Ukrainai „tai gana įprasta Rusijos eilinės informacinės atakos situacija“.

„Tiksliai žinosime, jei tai įvyks, kur dislokuota Rusijos Federacijos branduolinių ginklų dalis“, – sakė jis.

Anksčiau pirmadienį Rusijos prezidento Vladimiro Putino atstovo Dmitrijaus Peskovo per susitikimą su žurnalistais buvo paprašyta pakomentuoti Baltarusijos pareiškimą, kad ji pasiūlys Rusijai dislokuoti jos teritorijoje branduolinių ginklų, jei NATO tokių ginklų dislokuos Lenkijoje.

„Niekam ne paslaptis, kad dislokavus prie mūsų sienų įvairios ginkluotės, galinčios kelti mums pavojų, reikės imtis atitinkamų žingsnių situacijai subalansuoti. Čia galimi patys įvairiausi variantai“, – sakė D. Peskovas.

Rašyti komentarą
Komentarai (2)

Anonimas

Baltarusiai dar prieš kiek metų man sakė, kad Batka ne kvailys. Neatidavė visų bombų rusams. Nes jau seniai būtų subombarduotas kaip Serbija. O dabar vaiposi, kraiposi NATO ereliai, bet pulti bijo. Nes iš Vilniaus , Kijevo ir Varšuvos liktų tik garuojančios duobės....

Juokdariai

Jau senu senoveje ten stovi kremliaus raketos. Kokias cia pasakas sekate. Kur tik gali, ten putleris ir kisa davo slamsta.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS