Žydų ultraortodoksai užpuolė lygių teisių melstis siekiančias moteris | kl.lt

ŽYDŲ ULTRAORTODOKSAI UŽPUOLĖ LYGIŲ TEISIŲ MELSTIS SIEKIANČIAS MOTERIS

  • 11

Tūkstančiai jaunų žydų ultraortodoksų penktadienį užpuolė moteris, siekiančias lygių teisių melstis vienoje švenčiausių judaizmo vietų, ir policija turėjo nulydėti jas nuo Jeruzalės Raudų sienos.

Izraelio moterų maldos grupė „Women of the Wall“ jau 30 metų reikalauja pakeisti taisykles, pagal kurias moterys negali vadovauti maldoms prie Raudų sienos.

Policijos pranešime sakoma, kad prasidėjus naujam žydų mėnesiui pagal Mėnulio kalendorių priešais Raudų sieną buvo susirinkę daug tikinčiųjų.

„Per maldas tarp tikinčiųjų, tarp jų „Women of the Wall“, kilo trintis, įskaitant keiksmus ir įvairius komentarus“, – sakoma pranešime.

Laikraščio „Haaretz“ paskelbtoje filmuotoje medžiagoje matyti ultraortodoksų vyrų minia, šaukianti ir bandanti pasiekti moterų grupę.

Naujienų agentūros AFP fotografė matė, kaip prie puolimo prisidėjo autobusais atvežtos jaunos ultraortodoksų moterys.

Pasak jos, policija suformavo koridorių „Women of the Wall“ moterims, kad jos galėtų saugiai pasitraukti.

„Kad palaikytų viešąją tvarką, policija atskyrė abi šalis ir areštavo vieną 20 metų vyrą, kuris bandė užpulti policininką“, – sakoma policijos pareiškime.

Rašyti komentarą
Komentarai (11)

kauniete miau

…...na,babune ,buk rami ;;;as nepritariu dirbtinai [madai] tapusiais gejais ,gejomis ar dar kokiems sukvailejimams;;na o jei zmogus gime su dviguba porcija kazkuriu organu ===tam yra mamos ,kurios turi nukreipti savo apsigimusi vaika-vaike pas atatinkama gydytoja-chirurga,,;bet tik ne klykti ant viso" svieto",kad turi kazka pertekliaus….vai,vai.,,,,na o kas del religiniu bendruomeniu!!! kaip ir fashizma-komunizma;;;uzdrausti tokias religines sandraugas -sankaupas ,kurios stabdo ZMOGAUS vystymasi [protishkai ,zinoma];;ir jos visos smirdi-dvokia fanatizmu,,,kuris ir perauga veliau I fashizmus-komunizmus.. atsitieskite.zmones,,islyskite ish prietaru ir baimiu

kauniete miau

b a bu ne! as uz MOTERIS su pakelta galva ir lygiomis=== ZMOGAUS teisemis tarp ZEMES sutverimu ;;ir joks zydas ar zydis [su riebaluota galva ] ne maskatuos po nosim kumshciu vien del to kad jis vyras ar vyris ar jau" apluptas" zydas vai vai ,MOTERIS ===tai skamba ishdidziai,,,babune.

Anonimas

Pažiūrėsim dabar, ar išdrįs Europos feministes ir mūsų mėlynasis sarafanas bent žodelį pasakyti prieš žydus. 99 prieš 1 dieną kad tylės suspaudę uodegas . Žydai gi ne rusai, ant kurių dabar loja ( kol kas ) visi, kas netingi. Žydai gali ir kranelius prisukti.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS