A lygos autsaideriai klimpsta dugne | kl.lt

A LYGOS AUTSAIDERIAI KLIMPSTA DUGNE

„Pademonstravome 110 procentų charakterio“, - savo auklėtiniams nusilenkė Dovydas Lastauskas. Vieno jauniausių A lygos trenerių diriguojama Marijampolės „Sūduvos“ komanda 27-ajame ture pasiekė labai svarbią pergalę kovoje dėl išlikimo „Optibet A lygoje“.

Suvalkijos futbolininkai paskutinėmis rungtynių minutėmis išvykoje 2:1 palaužė Vilniaus „Riterius“, komplikuodama vilniečių galimybes pabėgti iš A lygos dugno.

Dvikovos pradžioje savus vartus palikęs Arnas Voitinovičius baudos aikštelėje prasižengė prieš įsibėgėjusį Oleksijų Zbunį, svečių ekipoje nuo 11 metrų atžymos smūgiavęs Aivaras Emsis neklydo.

Tiksint pirmosioms antrojo kėlinio sekundėms prieš vartininką vienas atsidūręs O. Zbunis neišnaudojo savosios progos, vos po kelių minučių Mindaugo Grigaravičiaus smūgį galva stabdyti turėjo ir Giedrius Zenkevičius.

58-ąją minutę  aštrų perdavimą atliko Valdemaras Borovskis, tačiau į baudos aikštelę kiek per greit įkirtęs Ebuka Onah į kamuolį nepataikė, o 73-iąją minutę prieš A. Voitinovičių atsidūrė po keitimo pasirodęs Oyinlola Kayode, šiame epizode puikiai sužaidęs vartų sargas apgynė savo komandą nuo praleisto įvarčio.

Išlyginamasis mačo įvartis krito, kai dešiniuoju kraštu prasiveržęs Nikola Popovičius išsiskyrė taikliu smūgiu. Kiek vėliau  bandymą iš oro atliko F. La Mantia, rezultato persverti pastarajam nepavyko.

Nors arčiau antrojo įvarčio buvo „Riteriai“, tašką rungtynėse padėjo svečiai. Į greitą tranziciją išbėgęs O. Kayode kamuolį pasiuntė Artemui Kovbasa, kuris jau per pridėtą teisėjo laiką šaltakraujiškai nuginklavo priešininkų vartų sargą.

Po 27-ojo turo „Sūduva“ su 28 taškais užkopė į 6-ąją „Optibet A lygos“ poziciją, tuo tarpu Matthew Silvos auklėtiniai su 15 taškų toliau lieka čempionato dugne.

"Juodas darbas treniruotėse atsipirko su kaupu. Aišku, dar turime daug ką įrodyti. Bet dabar... o Jėzus, kokį darbą vaikinai atliko", - džiūgavo D. Lastauskas.