Apsukų nemažinęs „Liverpool“ nukovė ir „Chelsea“ | kl.lt

APSUKŲ NEMAŽINĘS „LIVERPOOL“ NUKOVĖ IR „CHELSEA“

• 0

Stipriausias Europos klubas „Liverpool“ toliau užtikrintai žygiuoja Anglijos „Premier“ lygoje. Sekmadienį 6-ojo turo rungtynėse Jurgeno Kloppo vyrai svečiuose 2:1 pranoko Londono „Chelsea“.

Į priekį „raudonieji“ išsiveržė jau 14-ąją minutę, kai Mohamedo Salaho padu atmestą kamuolį galingu smūgiu į vartų kampą pykštelėjo Trentas Alexanderis-Arnoldas.

27-ąją minutę „Chelsea“ kapitonas Cesaras Azpilicueta po gražios kombinacijos buvo rezultatą išlyginęs, tačiau įvartis buvo atšauktas po VAR peržiūros, nes ispanas buvo nuošalėje.

Netrukus po šio epizodo Roberto Firmino pasiuntė antrą kamuolį į šeimininkų vartus galva ir intrigą išsklaidė.

71-ąją minutę N'Golo Kante puikiu smūgiu rezultatą sušvelnino, tačiau išplėšti bent taško šeimininkams nepavyko.

Šeštą pergalę iškovojusi Mersisaido komanda penkiais taškais lenkia titulą ginantį „Manchester City“.

Iš krizės sugebėjo išbristi Londono „Arsenal“ ekipa, namuose 3:2 dramatiškai nukovusi Birmingemo „Aston Villa“.

Prieš tai „kanonieriai“ buvo nelaimėję trijų dvikovų iš eilės.

20-ąją minutę įvartį pelnė Johnas McGinnas, o 41-ąją visas šeimininkų kortas gerokai sumaišė antra Ainsley Maitlando-Nileso geltona kortelė.

59-ąją minutę Nicolas Pepe buvo rezultatą išlyginęs, tačiau jau po dviejų minučių taikliu smūgiu atsakė ir Wesley.

Ir visgi dešimtyje „Arsenal“ sugebėjo pademonstruoti charakterį ir išsigelbėti. 81-ąją minutę pasižymėjo Calumas Chambersas, o dar po trijų minučių pergalingai smūgiavo Pierre'as-Emerickas Aubameyangas.

Po pergalės su 11 taškų „Arsenal“ pakilo į ketvirtą vietą.