„Bangos“ futbolininkai įveikė „Dainavą“ ir pakilo į aštuntąją vietą | kl.lt

„BANGOS“ FUTBOLININKAI ĮVEIKĖ „DAINAVĄ“ IR PAKILO Į AŠTUNTĄJĄ VIETĄ

  • 0

12-ojo turo rungtynės startavo Gargžduose, kur trimis taškais savo kraitį papildė aikštės šeimininkai.

„Optibet A lygos“ rungtynėse tarp Gargždų „Bangos“ ir Alytaus „Dainavos“ panaikinę įvarčio deficitą pergalę rezultatu 2:1 iškovojo „Banga“.

Pirmąjį smūgį į vartų plotą jau 3-ąją rungtynių minutę atliko Aronas Olugbogi, visgi vartuose nepriekaištingai žaidė Mantas Bertašius.

A. Olugbogi ir Ernesto Stočkūno perdavimų serija baigėsi pirmuoju rungtynių įvarčiu – užtikrintas E. Stočkūno smūgis į buvusios komandos vartus išvedė svečių komandą į priekį.

Antrasis rungtynių įvartis krito 35-ąją rungtynių minutę – individualiomis pastangomis Dovydas Norvilas pelnė antrą savo sezono įvartį ir išlygino rungtynių rezultatą.

Antrojo kėlinio pradžioje gargždiškiai išsiveržė į priekį – Sigitas Urbys puikiai išsaugojo kamuolį žaidime ir perdavė jį Karoliui Žebrauskui, pastarasis smūgiavo link vartų ir po rikošeto kamuolys atsidūrė vartų tinkle.

62-ąją rungtynių minutę Stanislavas Sorokinas prie maždaug 16 metrų linijos stojo atlikti laisvo smūgio, kuris sudrebino vartų konstrukciją.

Per pridėtinį laiką Artiomas Račenko atliko smūgį į vartų plotą, o ten įspūdingai savo komandą gelbėjo M. Bertašius.

Po 12 turo rungtynių „Banga“ savo kraitį papildė trimis taškais ir su 10 taškų sąskaitoje pakilo į aštuntą lentelės poziciją, tuo tarpu „Dainava“ su 14 taškų rikiuojasi šeštoje vietoje.

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS