Čempionų lyga: „Man City“ pramušė ispaniškus apkasus, laimėjo ir „Liverpool“ | kl.lt

ČEMPIONŲ LYGA: „MAN CITY“ PRAMUŠĖ ISPANIŠKUS APKASUS, LAIMĖJO IR „LIVERPOOL“

• 0

UEFA Čempionų lygoje startavo ketvirtfinalio etapas. Antradienio vakarą pergales pasiekė Anglijos „Premier“ lygos klubai „Manchester City“ ir „Liverpool“.

Pepo Guardiolos treniruojamas „Man City“ namuose 1:0 palaužė Madrido „Atletico“ klubą.

„Miestiečiai“ ilgai negalėjo pramušti Ispanijos sostinės komandos gynybos, bet galiausiai tą padarė antrojo kėlinio viduryje.

Aikštėje vos pasirodęs Philas Fodenas 70-ą minutę atliko perdavimą varžovui tarp kojų, o Kevinas De Bruyne preciziškai tiksliu smūgiu nuginklavo „Atletico“ vartininką Janą Oblaką.

Nors atsiliko, „atletai“ per likusį laiką nesiėmė iniciatyvos ir pasiliko sau užduotį antrajam mačui Ispanijoje, kai turės panaikinti vieno įvarčio deficitą.

Kitame susitikime Lisabonoje „Benfica“ klubas 1:3 krito prieš „Liverpool“.

Svečiai 17-ą minutę į priekį išsiveržė, kai po Andrew Robertsono pakelto kampinio virš visų varžovų galvų iššoko vidurio gynėjas Ibrahima Konate, nukreipęs kamuolį į tinklą galva.

Skirtumą „raudonieji“, šį kartą žaidę geltonais marškinėliais, padvigubino 34-ą minutę.

Dviese prieš varžovų vartininką iššokę svečiai pasidalino kamuoliu, kurį Luisas Diazas galva „numetė“ Sadio Mane, o senegalietis lengvai pataikė į tuščius vartus.

Portugalams rezultatą pavyko sušvelninti iš karto po pertraukos. 49-ą minutę labai grubią klaidą prie savo vartų padarė pirmo įvarčio autorius I.Konate, o tuo pasinaudojęs Darwinas Nunezas lengvai pelnė pirmąjį įvartį šioje ketvirtfinalio dvikovoje „Benfica“ klubui.

Tačiau „Liverpool“ galiausiai vėl atstatė dviejų įvarčių pranašumą. 87-ą minutę L.Diazas gražiai prasimetė kamuolį pro vartininką ir tiksliai mušė į tuščius vartus.

Atsakomieji mačai bus žaidžiami po kiek daugiau nei savaitės – balandžio 13-ąją – Madride ir Liverpulyje.

Kiti du ketvirtfinaliai startuos trečiadienį. „Villarreal“ namuose priims Miuncheno „Bayern“, o Londono „Chelsea“ savų sirgalių akivaizdoje žais prieš Madrido „Real“.

• Čempionų lyga: „Man City“ pramušė ispaniškus apkasus, laimėjo ir „Liverpool“