Europos futbolo čempionatas: belgai sudorojo rusus | kl.lt

EUROPOS FUTBOLO ČEMPIONATAS: BELGAI SUDOROJO RUSUS

• 6

Paskutinėse šeštadienio „Euro 2020“ pirmenybių rungtynėse beveik nuo pirmųjų susitikimo minučių į priekį išsiveržusi Belgija 3:0 sutriuškino Rusijos futbolo rinktinę ir iškovojo pirmą pergalę.

B grupėje lyderių pozicijas po pirmojo turo užima Belgija ir Suomija (3 tšk.). Antroje lentelės dalyje rikiuojasi be taškų kol kas paliktos Danijos ir Rusijos (0 tšk.) rinktinės.

Birželio 16-ąją Sankt Peterburge šeimininkai rusai egzaminuos Suomiją, o birželio 17-ąją danai Kopenhagoje sieks pirmosios pergalės prieš Belgiją.

10-ąją minutę Andrejus Semenovas ne tik, kad sėkmingai nesugebėjo sustabdyti iš aikštės vidurio į rusų baudos aikštelę pasiųsto kamuolio, bet ir nukreipė jį labai patogiai atakos smaigalyje tykojusiam Romelu Lukaku. Milano „Inter“ galiūnui beliko sutvarkyti formalumus ir išvesti svečius į priekį – 1:0.

34-ąją minutę belgų persvara padvigubėjo, tačiau ir vėl ne be varžovų pagalbos. Kiek nesėkmingai tolimą smūgį atmušęs Rusijos vartų sargas Antonas Šuninas suteikė papildomą galimybę Thomasui Meunier, kuris padvigubino belgų persvarą.

Tašką šiame mače 88-ąją minutę padėjo dublį pelnęs Romelu Lukaku. Puolėjas sulaukė puikaus iš jau apdainuotojo T.Meunier perdavimo iš gilumos ir šaltakraujiškai nuginklavo varžovų vartų sargą.

Belgija – Rusija 3:0

10' R.Lukaku [1:0]

34' T.Meunier [2:0]

88' R.Lukaku [3:0]

• Europos futbolo čempionatas: belgai sudorojo rusus