Europos lygos finale kovos „Arsenal“ ir „Chelsea“ futbolininkai | kl.lt

EUROPOS LYGOS FINALE KOVOS „ARSENAL“ IR „CHELSEA“ FUTBOLININKAI

• 0

Europos futbolo lygos pusfinalio atsakomosiose rungtynėse ketvirtadienį Londono „Arsenal“ (Anglija) komanda svečiuose 4:2 (1:1) įveikė „Valencia“ (Ispanija) futbolininkus ir pateko į finalą.

Tris įvarčius nugalėtojams pelnė Pierre'as-Emerickas Aubameyangas (17, 69 ir 88 min.), vieną - Alexandre'as Lacazette'as (50).

Aikštės šeimininkų gretose abu kartus pasižymėjo Kevinas Gameiro (11, 58).

Pirmąsias pusfinalio rungtynes „Arsenal“ laimėjo 3:1.

Kitame pusfinalyje Londono „Chelsea“ (Anglija) po 11 m baudinių serijos įveikė Frankfurto „Eintracht“ (Vokietija) ekipą ir iškovojo kelialapį į finalą.

28-ąją min. aikštės šeimininkus į priekį išvedė Rubenas Loftusas-Cheekas, o 49-ąją min. rezultatą išlygino Luka Jovičius. Iki pagrindinio laiko pabaigos komandoms daugiau pasižymėti nepavyko.

Kadangi pirmasis mačas Frankfurte taip pat baigėsi 1:1, teko žaisti pratęsimą, o šiam pasibaigus be įvarčių - mušti baudinius. 11 m baudinių serijoje „Chelsea“ atstovai realizavo keturis smūgius iš penkių, o dviejų „Eintracht“ žaidėjų - Martino Hintereggerio ir Goncalo Paciencios - smūgius atrėmė Londono klubo vartininkas Kepa Arrizabalaga.

Europos lygos finalas vyks gegužės 29 dieną Baku.

Atsakomųjų pusfinalio rungtynių rezultatai.

„Valencia“ (Ispanija) - Londono „Arsenal“ (Anglija) 2:4 (1:1). Įvarčiai: Kevin Gameiro (11, 58); Pierre-Emerick Aubameyang (17, 69, 88), Alexandre Lacazette (50). I rungtynės - 1:3.

Londono „Chelsea“ (Anglija) - Frankfurto „Eintracht“ (Vokietija) 1:1, po pratęsimo (1:0; 1:1); baudinių serija 4-3. Ruben Loftus-Cheek (28); Luka Jovič (49). I - 1:1 (1:1).