„Hegelmann Litauen“ perrašė klubo istoriją: pateko į LFF taurės pusfinalį | kl.lt

„HEGELMANN LITAUEN“ PERRAŠĖ KLUBO ISTORIJĄ: PATEKO Į LFF TAURĖS PUSFINALĮ

• 0

„Mums kaip jaunam klubui tai nemenkas pasiekimas, bet pusfinalyje sustoti neketiname“, - pabrėžė Andrius Skerla. Jo treniruojama Kauno rajono „Hegelmann Litauen“ komanda 2:0 pranoko "Garliavos“ ekipą ir pirmą kartą klubo istorijoje prasibrovė tarp stipriausių keturių taurės varžybų komandų.

A lygoje rungtyniaujanti "Hegelmann Litauen" LFF taurės turnyro ketvirtfinalyje į varžoves gavo palankią ekipą - dviem ešelonais žemiau rungtyniaujančią "Garliavos" komandą. Nors rungtynes favoritai pradėjo neįprastos sudėties, leisdami pasireikšti daugeliui atsarginių, didesnių problemų jie neturėjo. Mėlynai balti aikštės šeimininkus pamokė dviem įvarčiais – pirmajame kėlinyje po kampinio pasižymėjo nigerietis Thompsonas Gavi, o iškart po pertraukos idealų baudos smūgį išpildė Aurimas Raginis.

Garliaviečiai pirmą rimtesnę ataką surezgė sužaidus 16 minučių, kai pirmą kartą prie kamuolio prisilietė ir svečių vartų sargas slovėnas M. Deronja - jam teko gaudyti aukštai skersuotą varžovų kamuolį.

Mėlynai balti ledus pralaužė 37 minutę, kuomet po eilinio A. Raginio pakelto kampinio kamuolys atsidūrė baudos aikštelės centre ir ten po Ch. Jimenezo perdavimo įvartį pelnė Th. Gavi.

Antrąjį savo įvartį FC „Hegelmann Litauen“ futbolininkai pelnė vos prasidėjus antrajam kėliniui. Nepriekaištingą baudos smūgį atliko, aktyviai pirmoje dvikovos dalyje rungtyniavęs, A. Raginis – 0:2.

„Nors sirgaliai galbūt tikėjosi daugiau įvarčių, buvau patenkintas tuo, kas vyko aikštėje", - sakė A.Skerla.

Jo auklėtiniai žengė tvirtą žingsnį link "Hegelmann LFF taurės" pusfinalio.

„Taurės turnyro etapas – vienos rungtynės. Pasitikiu savo komanda ir manau, kad toliau galime nustebinti ir A lygos lyderius“, - kalbėjo A.Skerla.

• „Hegelmann Litauen“ perrašė klubo istoriją: pateko į LFF taurės pusfinalį