Įvarčiais pratrūkęs „Neptūno“ lyderis: kol kas sakau, kad pasisekė | kl.lt

ĮVARČIAIS PRATRŪKĘS „NEPTŪNO“ LYDERIS: KOL KAS SAKAU, KAD PASISEKĖ

Klaipėdos „Neptūno“ komanda įspūdingai debiutavo Lietuvos pirmojoje futbolo lygoje, o jos saugas Marius Papšys iškart tapo vienvaldžiu lygos snaiperių sąrašo lyderiu. 31 metų veteranas, per savo karjerą buvo sužaidęs ne vieną sėkmingą mačą, tačiau Panevėžio Žemynos progimnazijos stadione jo pasirodymas buvo tiesiog įspūdingas.

Buvęs Lietuvos rinktinės žaidėjas LFF pirmosios lygos 1-ojo turo akistatoje su „Panevėžiu B“ per valandą sumušė net keturis įvarčius (16, 24, 43 ir 61 min.) ir 69-ąją min. užleido savo vietą aikštėje jaunesniems komandos draugams. Pastarieji rungtynių pabaigoje įrito ir penktąjį įvartį (5:0).

- Mariau, kaip paaiškintumėte savo rezultatyvų startą? - mūsų portalas paklausė M.Papšio.

- Kartais būna tokių rungtynių. Malonu, kad jau pačios pirmos tokios išėjo. Įmušiau nemažai. Pasisekė... Nors galėjau dar keletą įmušti, progų buvo.

- Gal jau čempionato pradžioje pasiekėte puikią sportinę formą?

- Man pačiam sunku spręsti, bet sezonui nuosekliai ruošiausi. Kai vasario mėnesį baigiau žaisti Lietuvos salės futbolo lygoje, pradėjau kitokio pobūdžio darbą. Didelis „ačiū“ mūsų fizinio rengimo treneriui Tadui Kazlauskui, kuris prižiūrėjo mane ir kasdien dirbo su manimi. Stengiausi nepraleisti nė vieno užsiėmimo, todėl dabar ir matosi rezultatas.

- Kaip vertinate šio sezono „Neptūną“?

- Turime ir gabaus jaunimo, ir labiau patyrusių žaidėjų. Tiesa, dar trūksta lygiavertės žaidėjų rotacijos, ilgesnio atsarginių suolo. Manau, kad mūsų tikrąjį pajėgumą parodys artimiausių turų rungtynės su 1 lygos senbuviais – „Jonava“ ir „Šiauliais“. Tada aiškiau matysime, kur mes šiuo metu esame ir ko galime tikėtis iš čempionato.

- Ar nenustebino „Panevėžio“ jaunimo silpnas pasirodymas, nes panevėžiečiai visuomet pasižymėdavo kovingumu?

- Mums nebuvo taip lengva kaip atrodo. Ir jie turėjo progų dar rezultatui esant 0:0. Būtų įmušę, rungtynės galėjo pakrypti kitokia eiga. Nesakyčiau, kad panevėžiečiai blogai žaidė. Tiesiog jaunimas daro vaikiškų klaidų, kurios virsta įvarčiais. Galbūt jie labiau jaudinosi, nors, tiesą sakant, prieš startą jaudinomės visi, nepriklausomai nuo amžiaus.

GALERIJA

  • Įvarčiais pratrūkęs „Neptūno“ lyderis: kol kas sakau, kad pasisekė
  • Įvarčiais pratrūkęs „Neptūno“ lyderis: kol kas sakau, kad pasisekė
Rašyti komentarą
Komentarai (1)

Futbolystas

Papsis - jiega!

SUSIJUSIOS NAUJIENOS