Žalgiriečiai autsaiderių nepasigailėjo | kl.lt

ŽALGIRIEČIAI AUTSAIDERIŲ NEPASIGAILĖJO

"Pirmos rungtynės po ilgokos pertraukos, todėl rezultatas džiugina", - teigė Rokas Garastas. "Kauno Žalgirio" futbolininkai be problemų 4:0 nušlavė "Optibet" A lygos autsaiderę "Jonavos" ekipą.

 

Ketvirtą pergalę per penkis mačus kauniečiai nukalė be didesnio vargo. Antroje pimojo kėlinio pusėje iniciatyvą ryškiai perėmė šeimininkai. 37-ąją minutę Marko Pejičius smūgiavo link vartų – kamuolys atšoko nuo L. Martorellio bei atsidūrė vartuose. Antrojo kėlinio viduryje jonaviečiai kapituliavo jau 47-ąją minutę. G. Sirgėdas surado baudos aikštelėje Liną Pilibaitį, kuris į kovą buvo mestas po pertraukos, ir šis antru lietimu nukreipė kamuolį į vartus.

58-ąją minutę „Kauno Žalgiris“ pelnė trečią įvartį – juo pasižymėjo M. Thuique perdavimo sulaukęs Moussa Sangare. 85-ąją minutę buvo pelnytas ketvirtas įvartis, kuriuo pasižymėjo pats M. Thuique.

"Dabar didžiausias dėmesys skiriamas A lygai, bet jau galvojame ir apie tarptautinius startus. Sekame varžovus ir analizuojame savo galimybes", - teigė R.Garastas.

Jo auklėtiniai liepos 7 d. startuos UEFA Konferencijų lygos turnyre. Jų laukia pajėgus varžovas - Ružemberoko klubas iš Slovakijos.

Tuo tarpu "Jonavos" ekipos vairininkas Petro Kušlykas vylėsi, jog kasdienis sunkus darbas anksčiau ar vėliau duos rezultatą.

"Per tris savaites komandos nepastatysi. Reikia kelių naujų žaidėjų, kurie padėtų komandai. Poslinkių jau yra, bet jie dar ne tokie, kokius norėčiau matyti. Galiu pažadėti tik tiek, kad žaisime geriau nei buvo iki šiol. Jie gi per žiemą nieko nedirbo, o daabar reikia arti. Natūralu, kad kyla sunkumų. Tačiau mes tai įveiksime ir kausimės su visais priešininkais", - žadėjo ukrainietis.

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS