LFF taurę laimėjęs „Panevėžys“ nepakilo iš A lygos lentelės dugno | kl.lt

LFF TAURĘ LAIMĖJĘS „PANEVĖŽYS“ NEPAKILO IŠ A LYGOS LENTELĖS DUGNO

• 1

Praėjusį savaitgalį istorinį LFF taurės trofėjų nuskynę „Panevėžio“ futbolininkai nesugebėjo pakilti iš paskutinės A lygos turnyro lentelės vietos. Trečiadienio vakarą Aukštaitijos klubas svečiuose 1:1 sužaidė su Vilniaus „Riteriais“.

54-ąją minutę svečius puikiu baudos smūgiu į viršutinį vartų kampą išvedė Ignas Kružikas.

83-ąją minutę po gražaus Deivido Malžinsko perdavimo smūgiu iš arti rezultatą išlygino Rokas Filipavičius.

Tai buvo dešimtas iš eilės „Panevėžio“ nelaimėtas mačas A lygoje.

Panevėžiečiai liko paskutinėje šeštoje vietoje ir tašku atsilieka nuo „Riterių“.

Paskutiniame mače „Panevėžio“ laukia mačas su Gargždų „Banga“, „Riterių“ – su Kauno „Žalgiriu“.