„Liverpool“ paskutinėmis minutėmis išsigelbėjo Vulverhamptone | kl.lt

„LIVERPOOL“ PASKUTINĖMIS MINUTĖMIS IŠSIGELBĖJO VULVERHAMPTONE

• 0

Anglijos „Premier“ lygoje dominuojantis „Liverpool“ klubas buvo arti slystelėjimo Vulverhamptone. Vis dėlto Jurgeno Kloppo auklėtiniai sugebėjo išnešti sveiką kailį – „raudonieji“ nugalėjo „Wolves“ ekipą 2:1.

Pergalingą įvartį 84-ąją minutę po tikslaus Jordano Hendersono perdavimo pelnė Roberto Firmino.

Tas pats J.Hendersonas „Liverpool“ ekipą išvedė į priekį dar 8-ąją minutę, kai pelnė įvartį po kampinio, bet Raulis Jimenezas antrojo kėlinio pradžioje (51 min.) buvo išlyginęs santykį.

„Liverpool“ klubui tai tapo jau 22-ąja pergale per 23 sezono mačus. Vieninteles lygiąsias spalio 20-ąją „raudonieji“ sužaidė su „Manchester United“.

Su 67 taškais J.Kloppo kariauna užtikrintai pirmauja „Premier“ lygoje – „Manchester City“ ji ne tik lenkia 16 taškų skirtumu, bet dar ir turi vienerias rungtynes atsargoje.