Lyderių dvikovoje užtikrintai nugalėjo „Žalgiris“ | kl.lt

LYDERIŲ DVIKOVOJE UŽTIKRINTAI NUGALĖJO „ŽALGIRIS“

• 0

9-ąjį „TOPsport A lygos“ turą vainikavo lyderių akistata, kur antrame kėlinyje rungtynes perlaužęs Vilniaus „Žalgiris“ dar labiau įtvirtino lyderystę čempionate – rezultatu 3:1 (0:1) įveiktas Telšių „Džiugas“.

Per pirmąsias 10 minučių pavojų kėlė Joelio Bopeso atliekami perdavimai, kurie kelis sykius virto į smūgius į vartų plotą, su jais susitvarkė I. Baturinas, Luko Ankudinovo smūgį atrėmė Arpadas Tordajus.

Kėliniui įpusėjus ilgo perdavimo sulaukęs Arminas Hodžičius pabėgo į greitą ataką, vartus palikęs I. Baturinas kamuolio tolyn neišmušė, tačiau savo komandą nuo praleisto įvarčio apsaugojo Eridanas Bagužas. 26-ąją minutę dar kartą pavojų kėlė A. Hodžičius, su jo smūgiu susitvarkė vartų sargas.

29-ąją minutę pasižymėjo svečiai, kai po puikios atakos ir Davido Brazao perdavimo taiklus buvo Christianas Bella. 45-ąją minutę įvarčio autorius galėjo pelnyti dublį, bet jo bandyma buvo netaiklus.

Sužaidus kiek mažiau nei valandą po Giedriaus Matulevičiaus perdavimo smūgį galva iš arti atliko Paulius Golubickas, kamuolį sugavo A. Tordajus. Vos po kelių minučių krito išlyginamasis įvartis – Giedrius Matulevičius surado po keitimo pasirodžiusį Nikola Petkovičius, kuris nuginklavo varžovų vartininką.

Ilgai netrukus žalgiriečiai rezultatą perspėjo į savo pusę – po skerso perdavimo kamuolį į savus vartus pasiuntė Sergėjus Kulynyčius. Kiek vėliau šansą turėjo Adama Fofana, jo šūvis buvo atremtas. Visgi, A. Fofana pasižymėti pavyko 78-ąją minutę, kai po puikaus Joelio Bopeso perdavimo kamuolį pasiuntė į vartų tinklą. 86-ąją minutę Adama galėjo pelnyti dublį, bet ekipą šįkart gelbėjo I. Baturinas.

Po pirmojo „TOPsport A lygos“ rato vilniečiai užtikrintai pirmauja, jų kraityje – 22 taškai, tuo tarpu telšiškiai su 15 taškų žengia treti.