Akistatoje su čempionais - dar viena švedo nesėkmė | kl.lt

AKISTATOJE SU ČEMPIONAIS - DAR VIENA ŠVEDO NESĖKMĖ

„Turime didžiulę problemą – nemušame įvarčių", - atsiduso Glennas Stahlis. Specialisto iš Švedijos muštruojamas "Kauno Žalgiris“ šeštojo „TOPsport A lygos“ turo mače namuose 0:1 nusileido čempiono titulą ginančiam „Panevėžiui“.

Rungtynės Kaune kėlė nemenką sirgalių susidomėjimą, nes abi ambicingos ekipos į Dariaus ir Girėno stadiono veją žengė po nesėkmių serijos. Nors pirmoje mačo pusėje abi ekipos pavojingų progų neturėjo, 25-ąją minutę į priekį išsiveržė svečiai – Ernestas Veliulis atliko rezultatyvų perdavimą, o taikliu bandymu išsiskyrė Noelis Mbo. Neužilgo smūgiu iš toli atsakyti bandė Filipas Dangubičius, bet Vytautas Černiauskas neklydo.

38-ąją minutę už grubią pražangą po VAR peržiūros iš aikštės buvo išvytas Jovanas Čadženovičius, o panevėžiečiai dar pirmajame kėlinyje liko žaisti mažumoje.

Kėlinio pabaigoje savąjį šansą rezultatą išlyginti turėjo Armandas Kučys, pastarojo smūgis galva tikslo nepasiekė. 61-ąją minutę Artūras Dolžnikovas atliko stiprų šūvį, bet V. Černiauskas buvo užsiėmęs gerą poziciją. Vos po kelių minučių vartų konstrukciją drebino Žano Benedičičiaus spirtas kamuolys.

Rungtynėms einant į pabaigą A. Hernandezo smūgį atrėmė varžovų vartų sargas, atšokusį kamuolį į vartus galėjęs pasiųsti A. Kučys pataikė į skersinį, F. Dangubičiaus bandymas tikslo taip pat nepasiekė.

Pasibaigus šeštajam „TOPsport A lygos“ turui „Panevėžys“ iškovojo pirmąją sezono pergalę bei 5 taškais lieka devintoje pozicijoje, tuo tarpu „Kauno Žalgiris“ su keturiais taškais lieka dešimtas.

"Susikuriame progų, bet jomis nesinaudojame ir liekame be taškų tokiame mače. Tai nervina. Reikia kantrybės turint kiekybinį pranašumą, mes to neparodėme", - kalbėjo Glennas Stahlis.

„Prieš raudoną kortelę kontroliavome žaidimą. Likę mažumoje turėjome kautis dar atkakliau, bėgti dar daugiau, nes reikėjo kompensuoti žaidėjo netektį. Atidavėme daug jėgų, bet išsaugojome sau palankų rezultatą. Aš laimingas dėl trijų taškų ir parodyto charakterio“, - dėstė „Panevėžio“ strategas Gino Lettieri.