Favoritų įvarčiai susmaigstė išretintą gynybą | kl.lt

FAVORITŲ ĮVARČIAI SUSMAIGSTĖ IŠRETINTĄ GYNYBĄ

"Tie, kurie yra sveiki, turi pavaduoti susižeidusius", - dėstė "Šiaulių" ekipos vairininkas Mindaugas Čepas. Jo vadovaujami šiauliečiai šeštojo „TOPsport A lygos“ turo susitikime 0:3 neprilygo Vilniaus "Žalgiriui".

Sidabro ir bronzos medalių laimėtojų akistatą sostinėje aktyviau pradėjo namų šeimininkai – pastarieji turėjo kelias standartines situacijas, smūgį į vartų plotą atliko Joelis Bopesu, kiek vėliau tuo pačiu išsiskyrė ir Paulius Golubickas.

17-ąją minutę itin gerą šansą pasižymėti turėjo vienas prieš vartininką atsidūręs Nauris Petkevičius, tačiau Arpadas Tordai savo komandą nuo praleisto įvarčio išgelbėjo. 23-iąją minutę šiauliečius gelbėjo Gustas Baliutavičius, kai po gero P. Golubicko perdavimo savosios progos neišnaudojo Liviu Antalis.

Įvartis į svečių vartus krito 31-ąją minutę – kamuolys nuo P. Golubicko atkeliavo iki Armino Hodžičiaus, pastarasis neklydo bei nuginklavo G. Baliutavičių.

51-ąją minutę L. Antalis kamuolį pasiuntė Nikola Pekovičiui, su pastarojo bandymu gan lengvai susitvarkė G. Baliutavičius. Sužaidus kiek mažiau nei balandą Deivydas Dovydaitis turėjo nemažai erdvės ir laiko atlikti smūgį, jo bandymą blokavo varžovas.

Žalgiriečiai rezultatą padvigubino 67-ąją minutę, kai po puikaus J. Bopesu perdavimo taikliu smūgiu išsiskyrė po keitimo pasirodęs Nikola Petkovičius. 90-ąją minutę vilniečiai padėjo tašką: po Romualdo Jansono perdavimo dublį pelnė N. Petkevičius.

Po pergalės šeštajame „TOPsport A lygos“ ture Vladimiro Čeburino auklėtiniai pakilo į pirmąją turnyro lentelės poziciją, savo ruožtu Saulės miesto atstovai su šešiais taškais rikiuojasi aštunti.

„Pergalės nusipelnėme, nes nuveikėme daug naudingų darbų. Buvo klaidų, dar turime daug ką tobulinti, bet kokybės užteko. Ypač tenkina vidurio saugų žaidimas. Tiesa, apie komandos progresą dar ankstoka šnekėti, dar reikės ieškoti taktinių sprendimų“, - neslėpė „Žalgirio“ vairininkas Vladimiras Čeburinas.

„Varžovai buvo mobilesni, geresni. Mes turime labai daug netekčių dėl traumų, tad lipdėme konkurencingą sudėtį iš resursų, kuriuos turėjome. Neturiu priekaištų vaikinams dėl pasiaukojimo ir noro. Deja, pastangų nepakako, nes „Žalgiris“ mus nubaudė už klaidas“, - kalbėjo „Šiaulių“ vairininkas Mindaugas Čepas.