Pergalė priartino prie aukso medalių | kl.lt

PERGALĖ PRIARTINO PRIE AUKSO MEDALIŲ

Tik viena pergalė – tiek „Kauno Žalgirio B“ komandos futbolininkus skiria nuo aukso medalių.

Kauniečiai, siekdami Lietuvos antrosios lygos čempionų titulų, paskutiniame ture penktadienį privalo įveikti Kėdainių „Nevėžio B“ ekipą. Bet kokia kita baigtis auksą garantuotų Kazlų Rūdos „Šilui“.

Žalgiriečiai, sužaidę 23 mačus turi 56 taškus, dviem taškais atsilikdami nuo „Šilo“ futbolininkų. Pastarieji LFF antrosios lygos Pietų zonos pirmenybes baigė jau prieš keletą savaičių, tad jau senokai atostogauja. Kauniečiai su kėdainiečiais pirmenybes baiginėja tik dabar, nes per sezoną turėjo ne vieną atidėtą dvikovą.

Vakar jie įsirašė svarbius tris taškus akistatoje su tuo pačiu „Nevėžiu B“. Žalgiriečiai svarbiai dvikovai pasitelkė keletą A lygos žaidėjų, atstovaujančių pagrindinei komandai elitiniame divizione. Į aikštę žengė jaunimo rinktinės narys Deividas Šešplaukis, Benas Anisas, jiems talkino buvęs nacionalinės rinktinės gynėjas Ignas Dedura, dabar dirbantis treneriu. Pagalba buvo rezultatyvi – B.Anisas 20-ąją min. pelnė pirmąjį mačo įvartį. Netrukus Rokas Viliušis persvarą padidino, o pirmąjį kėlinį užbaigė Deitono Vinckaus rezultatyvus smūgis – 3:0. Po pertraukos vaizdas pernelyg nesikeitė, nors kėdainiečių gretose taip pat buvo keletas labiau patyrusių futbolininkų. Jaunimui talkino pirmojoje lygoje rezultatyviai rungtyniaujantys Evaldas Kugys ir Rimvydas Lipnevičius. Tiesa, vos vieną atsarginį atsivežę kėdainiečiai antrajame kėlinyje jau pristigo ir jėgų. 76-ąją min. jie praleido 4-ąjį įvartį ir nuleido rankas.

Po šio mačo kėdainiečių sąskaitoje liko 14 taškų. Su tokiu kraičiu ji rikiuojasi priešpaskutinėje 12-ojoje pozicijoje, vos tašku lenkdami Marijampolės „Sūduvos“ klubo dublerius.

Rytoj pasirodymą 2-ojoje lygoje baigs kita Suvalkijos komanda - „Marijampolė City“. Marijampoliečiai, neseniai 1:2 nusileidę „Kauno Žalgiriui B“, savo aikštėje priims Vilniaus „Ateities“ ekipą. Pergalės atveju, „City“, žengianti šešta, aplenktų vilniečius galutinėje rikiuotėje.