Lietuvos futbolo A lygos čempionatas: pergales šventė varžovų aikštėse | kl.lt

LIETUVOS FUTBOLO A LYGOS ČEMPIONATAS: PERGALES ŠVENTĖ VARŽOVŲ AIKŠTĖSE

Lietuvos futbolo A lygos čempionato 7-ojo turo rungtynes laimėjo svečiuose žaidusios komandos, o įvarčius mušė tik legionieriai.

Praėjusio sezono vicečempionas „Kauno Žalgiris“ viešėjo Gargžduose, kur 2:0 nugalėjo „Bangą“. Abu įvarčius pelnė iš Gvadelupos kilęs Florianas Davidas. Jis galėjo pasižymėti trečią kartą, tačiau tąsyk sėkmingai sužaidė gargždiškių vartininkas Mantas Bertašius.

„Sėkmingas pirmas kėlinys leido mums užtikrinčiau jaustis per antrą, tačiau per anksti nusiraminome ir varžovai tapo aktyvesni, susikūrė progų sušvelninti rezultatą“, – pripažino „Kauno Žalgirio“ vienuolikės strategas Rokas Garastas.

Sėkmingas pirmas kėlinys leido mums užtikrinčiau jaustis per antrą, tačiau per anksti nusiraminome.

Kauno rajono komandos „Hegelmann“ ekipa namuose 0:1 pralaimėjo Vilniaus „Riteriams“. Sostinės komandai pergalę lėmė serbo Stefano Filipovičiaus įvartis.

„Varžovai agresyviai gynėsi, mums buvo sudėtinga rasti laisvų erdvių, galbūt stokojome ir energijos. Laimėti nenusipelnėme, bet galėjome užbaigti mačą bent lygiosiomis“, – svarstė komandos „Hegelmann“ vyriausiasis treneris Andrius Skerla.

Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkai Telšiuose privertė kapituliuoti „Džiugą“ – 2:0. Įvarčius įmušė ukrainietis Oleksijus Zbunas ir kartvelas Levanas Mačarašvilis.

8-ojo turo dvikovos numatytos balandžio 14–15 d. Jėgas išmėgins „Sūduva“ ir „Banga“, „Panevėžys“ ir Alytaus „Dainava“, „Šiauliai“ ir „Džiugas“, „Kauno Žalgiris“ ir „Riteriai“, Vilniaus „Žalgiris“ ir „Hegelmann“.

Rezultatai

Gargždų „Banga“–„Kauno Žalgiris“ 0:2 (0:2). 500 žiūrovų. Įvarčiai: 11 min. ir 28 min. F. Davidas (0:1 ir 0:2).

Telšių „Džiugas“–Marijampolės „Sūduva“ 0:2 (0:2). 250 žiūrovų. Įvarčiai: 6 min. O. Zbunas (0:1), 8 min. L. Mačarašvilis (0:2).

Kauno rajono „Hegelmann“–Vilniaus „Riteriai“ 0:1 (0:0). 100 žiūrovų. Įvartis: 64 min. S. Filipovičius (0:1).

Alytaus „Dainava“–„Šiauliai“ 0:0. 100 žiūrovų.

„Panevėžys“–Vilniaus „Žalgiris“ 0:0. 700 žiūrovų.