Pirmąją A lygos favoritų akistatą Vilniuje laimėjo „Sūduva“ | kl.lt

PIRMĄJĄ A LYGOS FAVORITŲ AKISTATĄ VILNIUJE LAIMĖJO „SŪDUVA“

• 3

Pirmoji šiais metais A lygos favoritų dvikova baigėsi Marijampolės „Sūduvos“ pergale. Suvalkijos klubas penktadienį vykusiose 8-ojo turo rungtynėse svečiuose 2:1 pranoko Vilniaus „Žalgirį“.

Po šio mačo suvalkiečių atotrūkis nuo „Žalgirio“ padidėjo iki penkių taškų. Tiesa, sostinės komanda dar turi rungtynes atsargoje.

Kiek netikėtai mačą aktyviau pradėjo svečiai. Pirmajame kėlinyje suvalkiečiai maždaug du trečdalius laiko kontroliavo kamuolį, tačiau pavojingesnių progų nei prie vienų vartų nebuvo.

19-ąją minutę po perdavimo į baudos aikštelę galva smūgiavo Semiras Kerla, bet kamuolys praskriejo virš skersinio.

22-ąją minutę „Žalgiris“ turėjo puikią progą išsiveržti į priekį, kai Hugo Videmontas baudos aikštelėje uždirbo Jevgeno Jefremovo pražangą. Visgi pats realizuoti baudinį ėmęsis prancūzas įmušt nesugebėjo – kamuolys atsimušė į virpstą.

Po šešių minučių Donatas Rumšas į 11m žymą parodė antrą kartą, tik šįsyk kitoje aikštės pusėje už Sauliaus Mikoliūno pražangą prieš Serge'ą Nyuiadzi. Baudinį „Sūduvos“ kapitonas Nicholas Gorobsovas smūgiavo užtikrintai ir suvalkiečiai išsiveržė į priekį.

Visgi išlaikyti persvaros svečiai nesugebėjo. Prieš pat pertrauką traumuotą Karolį Uzėlą pakeitęs bulgaras Milenas Gamakovas fantastišku tolimu smūgiu iš maždaug 30 metrų rezultatą išlygino.

Atrodė, kad pirmosios grandų rungtynės baigsis lygiosiomis, bet 86-ąją minutę po keitimo aikštėje pasirodęs baltarusis Aleksandras Makasis pasinaudojo žalgiriečių klaida ir išvedė suvalkiečius į priekį.

„Žalgiris“ – „Sūduva“ 1:2 28' (0:1) Nicholas Gorobsovas (11m) 45' (1:1) Milenas Gamakovas 86' (1:2) Aleksandras Makasis