„Premier“ lygoje – C. Ronaldo įvartis ir „Man United“ išsigelbėjimas | kl.lt

„PREMIER“ LYGOJE – C. RONALDO ĮVARTIS IR „MAN UNITED“ IŠSIGELBĖJIMAS

• 0

Anglijos „Premier“ lygoje „Manchester United“ šventė itin sunkią pergalę 2:1 prieš Londono „West Ham United“ ekipą.

Saidas Benrahma po Jarrodo Boweno perdavimo išvedė į priekį „West Ham“ ekipą 30-ąją minutę.

Tačiau jau po penkių minučių trečią savo įvartį po sugrįžimo į „Man United“ mušė Cristiano Ronaldo ir rezultatas tapo lygus.

Jau 89-ąją minutę Jesse Lingardas, sulaukęs Nemanja Matičiaus perdavimo, išvedė „raudonuosius velnius“ į priekį, bet ir tai nebuvo pabaiga.

Teisėjas Martinas Atkinsonas skyrė 11 metrų baudinį į „Man United“ vartus per pridėtą laiką, tačiau Davidas De Gea penktąją pridėto laiko minutę sugebėjo atremti Marko Noble'o smūgį.

„Man United“ turi 13 taškų ir dalinasi pirmąją vietą su „Liverpool“ ekipa. „West Ham“ turi 8 taškus ir rikiuojasi aštuntoje pozicijoje.

Kitose rungtynėse „Brighton“ palaužė „Leicester City“ 2:1. Įdomu tai, kad nugalėtojai turi jau 12 taškų ir yra net trečioje vietoje „Premier“ lygoje.