UEFA Supertaurę po 11 m baudinių serijos iškovojo „Liverpool“ klubas | kl.lt

UEFA SUPERTAURĘ PO 11 M BAUDINIŲ SERIJOS IŠKOVOJO „LIVERPOOL“ KLUBAS

• 0

Europos futbolo asociacijų sąjungos (UEFA) Supertaurę iškovojo Čempionų lygos nugalėtoja „Liverpool“ (Anglija) ekipa. Ji Stambule (Turkija) vykusiame Supertaurės mače trečiadienį 11 m baudinių serijoje 5:4 nugalėjo Europos lygos čempionę Londono „Chelsea“ (Anglija) ekipą.

Pagrindinis mačo laikas baigėsi 1:1, o po pratęsimo buvo užfiksuotos lygiosios 2:2.

36-ąją min. į priekį išsiveržė „Chelsea“ klubas, kuomet įvartį pelnė Olivier Giroud. 48-ąją min. rezultatą išlygino Sadio Mane. Pratęsimo metu, 95-ąją min., tas pats S. Mane išvedė į priekį Liverpulio komandą, bet po 6 min. buvo paskirtas 11 m baudinys į „Liverpool“ vartus ir jį realizavo Jorginho.

Baudinių serijoje „Liverpool“ komandoje pasižymėjo Roberto Firmino, Fabinho, Divockas Origi, Trentas Alexanderis-Arnoldas ir Mohamedas Salah, o „Chelsea“ - Jorginho, Rossas Barkley, Masonas Mountas bei Emersonas. Tammy Abrahamo smūgį atrėmė „LIverpool“ vartininkas Adrianas.

Supertaurės rungtynėse tarpusavyje šios ekipos susitiko pirmąjį kartą.

Mačas Stambule buvo išskirtinis tuo, jog pirmą kartą UEFA varžybų finale teisėjavo moteris – prancūzė Stephanie Frappart.

„Liverpool“ klubas UEFA Supertaurę iškovojo ketvirtą kartą. Anksčiau ji tą padarė 1977, 2001 ir 2005 metais.

„Chelsea“ UEFA Supertaure džiaugėsi 1998 metais.