Vilniaus „Žalgirio“ pergalė – ispano dublis ir raudona kortelė | kl.lt

VILNIAUS „ŽALGIRIO“ PERGALĖ – ISPANO DUBLIS IR RAUDONA KORTELĖ

• 1

Lietuvos futbolo A lygos rungtynėse LFF stadione pergalę šventė Vilniaus „Žalgiris“, 3:1 nugalėjęs Kauno „Žalgirį“.

Jau antrąją rungtynių minutę Vilniaus „Žalgiris“ išsiveržė į priekį, kai Pau Moreris pasinaudojo varžovų klaida ir gražiu smūgiu iš 20 metrų pelnė pirmą įvartį.

39 minutę rezultatą išlygino Kauno „Žalgiris“. Po Jurijaus Bušmano perdavimo galva tiksliai smūgiavo Joao Figueiredo.

Dar po keturių minučių po puikaus Tomislavo Kišo perdavimo antrą įvartį pelnė Pau Moreris.

70 minutę po keitimo pasirodęs, po traumos atsigavęs Liviu Antalis atliko rezultatyvų perdavimą T.Kišui, kuris padėjo tašką šiose rungtynėse.

Rungtynių pabaigoje iš aikštės buvo išvarytas Kauno "Žalgirio" gynėjas Rudinilsonas Silva, kuris gavo antrą geltoną kortelę.

Vilniaus „Žalgiris“ su 16 taškų pakilo į pirmą A lygos vietą.

Kauno „Žalgiris“ turi 12 taškų ir rikiuojasi ketvirtas.

A lyga Panevėžyje

Penktadienį Lietuvos futbolo A lygoje prasidėjo septintasis turas. Marijampolės „Sūduva“ išvykoje 2:1 nugalėjo „Panevėžį“.

33-ią rungtynių minutę Eligijus Jankauskas iš arti nukreipė kamuolį į vartus standartinės padėties metu ir išvedė į priekį „Sūduvą“.

Tačiau jau 40 minutę rezultatą išlygino šeimininkai. Po pakelto kampinio aukštai pašokęs Vytas Gašpuitis galva kamuolį nukreipė į vartus.

74 minutę Šarūnas Jurevičius nesugavo į baudos aikštelę perduoto kamuolio, tad Sandro Gotalas jį pasiuntė į vartus.

„Sūduvos“ pergalę apkartino vieno iš lyderių trauma. Net neįpusėjus pirmajam kėliniui dėl kojos traumos aikštę turėjo palikti ir į ligoninę buvo išvežtas Ovidijus Verbickas.

Marijampolės klubas su 15 taškų pakilo į pirmą A lygos vietą.

Per septynis turus pergalės skonio dar nepatyręs „Panevėžys“ turi tik tašką ir yra paskutinis A lygoje.