„Žalgiris“ sutriuškino Gargždų futbolininkus | kl.lt

„ŽALGIRIS“ SUTRIUŠKINO GARGŽDŲ FUTBOLININKUS

• 0

„TOPsport A lygoje“ buvo užfiksuotas pirmasis triuškinamas rezultatas – puikią pergalę iškovojo Vilniaus „Žalgiris“. 3-iajame ture vicečempionai svečiuose 4:1 (2:1) patiesė Gargždų „Bangą“.

Sostinės ekipa viso mačo metu rezgė gražias atakas ir 22-ąją minutę išsiveržė į priekį, kai Paulius Golubickas atmetė kamuolį Liviu Antaliui ir rumunas jį suklaidinęs varžovą nukreipė į vartus. Po 9 minučių „Banga“ suklydo savo aikštės ir tuo pasinaudojo varžovams klaidos neatleidęs Adama Fofana.

Prieš pat pirmojo kėlinio pabaigą „Banga“ taip pat atsakė įvarčiu. Po Cesinha smūgio ranka baudos aikštelėje sužaidė Ovidijus Verbickas. Teisėjo paskirtą baudinį 37-ąją minutę realizavo buvęs žalgirietis Vilius Piliukaitis.

Antrame kėlinyje intriga laikėsi neilgai. 60-ąją minutę „Žalgiris“ surengė dar vieną puikią ataką – ją įvarčiu pavertė Giedrius Matulevičius. Maža to, po 7 minučių vilniečių gretose debiutavęs Arminas Hodžičius taip pat nukreipė kamuolį į vartus.

Sostinės klube pirmą kartą pasirodė ir kitas naujokas iš Balkanų – Nemanja Mihajlovičius.

„Žalgiris“ su 7 taškais įsitvirtino pirmoje vietoje, „Bangos“ sąskaitoje – 2 taškai.