Alytaus rankininkai įveikė panevėžiečius | kl.lt

ALYTAUS RANKININKAI ĮVEIKĖ PANEVĖŽIEČIUS

• 0

Šį šeštadienį Lietuvos rankinio lygoje Alytaus „Varsa-Stronglasas“ svečiuose įveikė Panevėžio „SC-RSSG-Grifo“ rankininkus rezultatu 35:23 (17:13).

Svečiai nuo pat pirmųjų kėlinio minučių didino pranašumą iki saugesnės 4 įvarčių persvaros (7:3, 10:16). Tačiau to alytiškiams neužteko ir komandas greitai jau skyrė 7 įvarčiai (15:8). Pirmojo kėlinio pabaigoje „Grifo“ rankininkams pavyko sumažinti alytiškių persvarą iki 4 įvarčių ir užbaigti pirmąjį kėlinį rezultatu (17:13).

Antrojo kėlinio pradžioje žaidimas buvo banguotas, tačiau aikštelės šeimininkams „varsiečių“ pasivyti arčiau nei 3 įvarčiais nepavyko (19:13, 19:16, 23:17). Po pavojingo „Grifo“ priartėjimo dzūkai sparčiai didino savo persvarą, nepalikdami daugiau vilčių Panevėžio komandai (27:19, 32:20). Rungtynės baigėsi Alytaus „Varsos-Stronglaso“ pergale - 35:23.

„Alytaus komandos žaidimas šiandien buvo labai solidus. Patyrę žaidėjai ieškojo ir išnaudojo šimtaprocentines progas. Jie nedarė skubotų klaidų, kurias darė mūsų jauni žaidėjai. Mums trūko iš toli atakuojančių žaidėjų. Su Alytaus gynyba, tik greitomis atakomis ir aštriu žaidimu šiandien laimėti tikimybės nebuvo“, - teigė Panevėžio „Grifo“ treneris Mindaugas Vėta.

„Rungtynes pavadinčiau permainingomis. Sunku komandai susigroti, žaidžiame su pertraukomis, karantinui prasidėjus ne visi žaidėjai treniruojasi, o keturių žaidėjų šiose rungtynėse neturėjome. Čempionatas turi tęstis, tad žaidžiame, bandome ir matysime, kaip bus toliau“, - komentavo Alytaus „Varsos-Stronglaso“ vyr. treneris Egidijus Petkevičius.

Panevėžio „SC-RSSG-Grifas“: Danielius Kairys - 5, Egidijus Narakas - 4, Ignas Storukas, Mindaugas Barzdenis ir Titas Janušonis - po 3, Eligijus Leveika ir Mindaugas Rutkauskas - po 2, Žilvinas Maslauskas - 1.

Alytaus „Varsa-Stronglasas“: Remigijus Čepulis ir Vilius Juozaitis - po 6, Karolis Jankauskas - 5, Simonas Babarskas ir Edvinas Grėbliūnas - po 4, Rokas Lastauskas - 3, Tautvydas Petrušauskas, Ridas Čeginskas ir Šarūnas Krisiulevičius - po 2, Gintautas Adamkevičius - 1.

Artimiausios Lietuvos rankinio lygos rungtynės numatytos trečiadienį, gruodžio 9 d., 19 val. - tuomet HC „Utena“ turėtų priimti Kauno „Granitą-Karį“. Rungtynes kviečiame stebėti LRL Youtube kanale.