Antroji Lietuvos badmintonininkų nesėkmė Europos mišrių komandų pirmenybių atrankoje | kl.lt

ANTROJI LIETUVOS BADMINTONININKŲ NESĖKMĖ EUROPOS MIŠRIŲ KOMANDŲ PIRMENYBIŲ ATRANKOJE

• 0

Antrąją nesėkmę 2015 metų Europos mišrių komandų badmintono čempionato atrankos turnyro 1 grupės varžybose Slovėnijoje patyrė Lietuvos rinktinė.

Šeštadienį antrąjį grupės mačą lietuviai 1:4 pralaimėjo šeimininkams Slovėnijos badmintonininkas ir prarado net ir teorines galimybes patekti į kitą varžybų etapą.

Vienintelį tašką Lietuvos komandai iškovojo Akvilė Stapušaitytė, 21:19, 21:19 įveikusi Kają Stankovič.

Atkakliai varžovui priešinosi Kęstutis Navickas, vienetų dvikovoje trijuose setuose 21:15, 17:21, 18:21 nusileidęs Iztokui Utrosai.

Kiti Lietuvos badmintonininkai savo mačus pralaimėjo dviejuose setuose:

Luka Petrič ir Tina Kodrič - Povilas Bartušis ir Vytautė Fomkinaitė             21:16, 21:15
Luka Petrič ir Miha Horvat - Povilas Bartušis ir Alanas Plavinas                21:17, 21:18
Ana Marija Setina ir Nika Koncut - Akvilė Stapušaitytė ir Gerda Voitechovskaja  21:16, 21:16

Sekmadienį paskutinį grupės turnyro mačą dėl trečiosios vietos Lietuvos rinktinė žais su Farerų salų komanda, kuri išvakarėse 0:5 pralaimėjo Olandijos badmintonininkams.

Iš viso atrankos varžybose dalyvauja 28-ios į septynias grupes suskirstytos komandos, o į kitą varžybų etapą pateks tik grupių nugalėtojos.