D. Rapšys Čempionų lygos varžybose Vengrijoje pagerino Lietuvos rekordą | kl.lt

D. RAPŠYS ČEMPIONŲ LYGOS VARŽYBOSE VENGRIJOJE PAGERINO LIETUVOS REKORDĄ

• 1

Vengrijoje vykstančio Tarptautinės vandens sporto šakų federacijos (FINA) plaukimo Čempionų lygos antrojo etapo vyrų 400 m plaukimo laisvuoju stiliumi rungtyje sekmadienį Danas Rapšys iškovojo aukso medalį ir pagerino Lietuvos rekordą.

Mūsų šalies plaukikas nuotolį įveikė per 3 min. 43,36 sek. ir praėjusių metų gegužės 27 dieną savo paties pasiektą šalies rekordą (3.46,73) pagerino 3,37 sek.

Antrąją vietą užėmė ukrainietis Mychailo Romančukas (3.47,08), trečiąją - rusas Aleksandras Krasnychas (3.47,85), ketvirtąją - vengras Peteris Bernekas.

200 m plaukimo nugara rungtyje D. Rapšys liko ketvirtas (2.04,96).

Nugalėjo rusas Jevgenijus Rylovas (1.55,92), antrąją vietą užėmė amerikietis Jacobas Pebley (1.56,67), trečiąją - kinas Xu Jiayu (1.59,74).

D. Rapšys šeštadienį laimėjo 200 m plaukimo laisvuoju stiliumi rungtį.

Čempionų lygoje varžosi tik vardinius kvietimus gavę pasaulio ir olimpiniai čempionai bei prizininkai, pasaulio rekordininkai ir kiti geriausi FINA pasaulinio reitingo plaukikai.

Trečiasis ir paskutinis etapas vyks gegužės 31 - birželio 1 dienomis Indianapolyje, JAV.